• František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 16:02

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Ptáček

    Na benzínce

    Položka č.: 1128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:54

    litografie, 2006, 15,1 x 19,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 81/140

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Posádka dvouplošníku L65

    Položka č.: 1126

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:52

    litografie, 2006, 14,3 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 76/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Proti zdi

    Položka č.: 1123

    lept, 1972, 24,7 x 48,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1972, č. 27/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Akt u moře

    Položka č.: 1125

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:51

    lept, 1992, 9 x 15,8 cm, sign. PD J. Pileček 92, č. 57/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslava Pešicová

    Plod

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:49

    mezzotinta, akvatinta, 1983, 24,5 x 16 cm, sign. PD J. Pešicová, pasparta, 62/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Květoň Ovesný

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:44

    sítotisk, 48,3 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 1/30, při okrajích drobné skvrnky, zažloutlý papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    V manéži

    Položka č.: 1106

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:32

    litografie, 1947, 62,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Oberthor 47, 8/10, mírně zašpiněný, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    U jihočeského rybníka

    Položka č.: 1105

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:31

    litografie, 1973, 30 x 60 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ostrava

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:29

    litografie, 29,5 x 57,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Mytologický figurální motiv

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:24

    dřevoryt, 24 x 17,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Aleš Lamr

    Spirála

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:20

    litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:19

    lept, akvatinta, 1991, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kuklík 1991, č. 23/100, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Srdce v okně

    Položka č.: 1090

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:16

    suchá jehla, 7,6 x 12,6 cm, sign. PD VKomárek, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ivan Komárek

    Tři cvičitelky

    Položka č.: 1084

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:10

    litografie, 2009, 30 x 46 cm, sign. PD I. Komárek, č. 77/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Kniha

    Položka č.: 1079

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:05

    suchá jehla, 1993, 15 x 10 cm, sign. PD Klápště 93, č. 58/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Doteky

    Položka č.: 1078

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:04

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Klápště, č. 25/50, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Demel

    Anděl

    Položka č.: 1072

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:58

    lept, 2002, 7,3 x 9,4 cm, sign. PD KDemel 02, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    V křoví

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:55

    litografie, 20,3 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tabule

    Položka č.: 1067

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:53

    litografie, 13,2 x 7,2 cm, sign. DU Bím, č. 26/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Létající draci

    Položka č.: 1066

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:52

    litografie, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Úplněk

    Položka č.: 1065

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:51

    litografie, 20,3 x 10,2 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 1064

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:50

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:49

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. PD T. Bím, č. 30/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Jamka č. 5

    Položka č.: 1061

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:47

    litografie, 1989, 9,1 x 14,1 cm, sign. PD Bím 89, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Bím

    Reklama pod mostem

    Položka č.: 1060

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:46

    litografie, 10,7 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 1059

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:45

    litografie, 10,8 x 8,2 cm, sign. DU T. Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:39

    lept, 2011, 20,5 x 15 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč , č. 34/100, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Gejša

    Položka č.: 1052

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:38

    lept, 2012, 29,5 x 21 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2012, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 1050

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:36

    litografie, 2010, 27 x 43 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 87/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu