-
Jan Hála
(1890-1959)
Žně
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:30
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.700.000 CZK (70.834 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
MH
Jaro
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pavlík
(1905-1991)
Krajina
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:26
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Zatloukal
Hodslavice
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:25
olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Horské chaty
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Karel Šmíd
Řeka
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:23
olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:22
olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gareis
(1837-1922)
Turnov
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:21
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Háj
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vítězslav (Viktor) Hohaus
(1889-1981)
Moravská chalupa
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:16
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
F. Simichen
Krajina s vrchem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:15
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Žena s děckem
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:13
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 5.100 CZK (213 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Vladimír Antušek
(1900-1968)
Můstek na vsi
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Václav Pavlík
(1901-1966)
Karafiáty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:07
olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
A. Stašek
Senoseč
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Skrbek
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
R. Kohout
Žně u Sedlčan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:03
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajinka
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Šimůnek
(1872-1939)
Udolí z městečka
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu