Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 260072

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 20:42

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 19:58

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Portrét muže

    Položka č.: 278245

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:29

    uhel, papír, 50,5 x 31,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • O. Malínová

    Muzikanti

    Položka č.: 278219

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:03

    akvarel, uhel, papír, 1937, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Malínová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Harant

    (1983)

    Položka č.: 278216

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    pastel, papír, 2013, 27,8 x 21 cm, sign. PD Harant 2013, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Pavel Lisý

    Triga

    Položka č.: 278218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:02

    tuš, papír, 38,2 x 26,7 cm, sign. PD P. Lisý, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mužský akt

    Položka č.: 278217

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:01

    tužka, papír, 43 x 30 cm, sign. PD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • T. Pánek

    Poslední sníh v Berouně

    Položka č.: 278180

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 09. 2023 18:05

    uhel, papír, 1987, 45 x 31,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 278158

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 19:02

    litografie, 1945, 21 x 17 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des B…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jan Šmejkal

    Les

    Položka č.: 278154

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 19:01

    dřevoryt, 1978, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD Šmejkal J. 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka a J. Paroubka na FS ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ve stromořadí

    Položka č.: 278153

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:57

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Staroměstké náměstí

    Položka č.: 278151

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:55

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, zašpiněný a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Cesta na koni

    Položka č.: 278146

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:52

    litografie, 10 x 14 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Vepř

    Položka č.: 278148

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:50

    litografie, 9 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Večer

    Položka č.: 278145

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:47

    světlotisk, 24,5 x 27 cm, značeno DU Josef Mánes, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Dr. Lubor Zahrádka

    Položka č.: 278143

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:46

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka na koni

    Položka č.: 278144

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:45

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Pierre - Georges Jeanniot

    (1848-1934)

    Lidé na pláži

    Položka č.: 278141

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:43

    lept (reprodukce), 14,3 x 20 cm, značeno LD v desce original radierung von P. G. Jeanniot, druck a verlag der Gesellschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Kostelík na skále

    Položka č.: 278121

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:28

    akvarel, papír, 1943, 44 x 30 cm, sign. PD Jindřich Veselka 43, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Zátoka

    Položka č.: 278123

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:26

    akvarel, papír, 43 x 61 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Slepá ulička

    Položka č.: 278116

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Sníh

    Položka č.: 278090

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:46

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. DU F. Peterka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kavan

    Žena s obrazem

    Položka č.: 278085

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:41

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 278083

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:39

    lept, 1996, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Istler 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), č…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Láska

    Položka č.: 278081

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:37

    linoryt, 1999, 20 x 14 cm, sign. PD M. Houra 99, č. 64/250, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris v Chrudimi 9. a 10. října 1999, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Žena hudby

    Položka č.: 278076

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:31

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Panenka

    Položka č.: 278073

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:29

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    František Villon

    Položka č.: 278071

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:27

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Přerov, Horní náměstí

    Položka č.: 278052

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:08

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Tovačov

    Položka č.: 278053

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:07

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)