• Michal Matzenauer

    Položka č.: 251814

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 16:15

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1986, 37,5 x 50 cm, sign. LD Matzenauer 86, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Vesnice s červenou střechou

    Položka č.: 251802

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 16:03

    olej, sololit, 39 x 67 cm, sign. PD František Říha

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Kazan

    Položka č.: 254007

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 16:02

    tuš, papír, 34,5 x 57,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.766 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Malý Barí

    Položka č.: 254006

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:58

    tuš, papír, 33,5 x 57,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Plakát

    Položka č.: 254005

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:57

    serigrafie, 1977, 47 x 33 cm, vydala Mladá Fronta 1977, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Grafičanka

    Položka č.: 254002

    Vyvolávací cena: 35 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:54

    plakát, 47,5 x 64,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35 CZK (2 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Polibek

    Položka č.: 253999

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:51

    litografie, 58,8 x 46,8 cm, sign. PD Laštovka, č. 8/300, plakát k výstavě v galerii Fronta, Praha 1973, při okrajích pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Domky

    Položka č.: 253970

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:22

    litografie, 1980, 16,8 x 25,4 cm, sign. DU Burgetová 80, č. 104/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    ExLibris Eroticis

    Položka č.: 253964

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:16

    tuš, tužka, papír, 14,4 x 6,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    ExLibris Eroticis

    Položka č.: 253963

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:15

    tuš, tužka, papír, 14,6 x 5,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší

    Položka č.: 250843

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 15:02

    litografie, 1984, 15,1 x 20,9 cm, sign. PD Karel Dlabola 1984, pasparta, č. 43/100, vzadu štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Veronika Palečková

    Strážkyně tajemství

    Položka č.: 250052

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:44

    litografie, 69,7 x 53,7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 245557

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:37

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    McTaggart s Barím

    Položka č.: 244975

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:34

    tuš, papír, 38,5 x 25 cm, DU razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 980 CZK (41 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:22

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 14:04

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pramen Vojtěška na Břevnově

    Položka č.: 251798

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 19:19

    tuš, běloba, papír, 1973, 45 x 31 cm, sign. PD KubaštaV. 73, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na…

  • Otakar Vávra

    (1911-2011)

    Temné slunce

    Položka č.: 251777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:58

    fotografie, 1980, 70 x 51 cm, trikové záběry z filmu Temné slunce režiséra Otakara Vávry, výtvarníkem dekorací filmu byl architekt M. Nejedlý, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaromír Gargulák

    Pokorná

    Položka č.: 251773

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:54

    bronz, 2007, 33 x 8 x 8 cm, značeno v bronzu 1/1 JG, č .1/1, přiložen autorský certifikát, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jaroslav Válek

    Figura s maskou

    Položka č.: 251762

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:43

    nerez ocel, v. 39,5 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Phenomenology of Mind I. "Crown"

    Položka č.: 251756

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:37

    kombinovaná grafická technika (lept, suchá jehla), 1990-1992, 93 x 68,5 (103 x 77) cm, sign. PD Vilhelmová Lenka 1990-1992, rám, č. 1/15 mixed, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla II. (Dlaň)

    Položka č.: 251744

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:25

    lept, akvatinta, 1996, 32,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla III. (Anděl)

    Položka č.: 251743

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:24

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Karel Demel

    Charles Baudelaire: Květy zla V. (Moře)

    Položka č.: 251742

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:23

    lept, akvatinta, 1996, 33 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 96, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 251734

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:15

    litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Aleš Lamr

    Evangelický

    Položka č.: 251728

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:09

    litografie, 1989, 70 x 53,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 26/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    Položka č.: 251726

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 18:07

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jan Saudek

    The Boot #819

    Položka č.: 251711

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:58

    ručně kolorovaná fotografie, 6/16/97, 20,5 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, Vyučil se fotografem, poté studoval reprodukční fotografii na Státní grafické škole v Praze. V letech 1952–1983 pracoval jako dělník v tiskárně. Od roku 1983 je fotografem ve svobodném povolání. Zabývá se také malířskou tvorb…

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    Položka č.: 251714

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:55

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne

    Položka č.: 251708

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:49

    bromostříbrná fotografie, 1992, 43,8 x 56,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 92, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu