• Dalibor Smutný

    (1964)

    Postava

    Položka č.: 251695

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:36

    mezzotinta, 1991, 99 x 64 cm, sign. PD D. Smutný, rám, prasklé sklo, č. 1/1, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jeff Koons (after)

    Silver Rabbit (XL)

    Položka č.: 251685

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:32

    zinc alloy, cold cast resin (za studena litá pryskyřice), 2020, 33 x 15 x 10 cm, 46/500, Exemplář z nové kolekce vydané v roce 2020 Editions Studios v nákladu 500 kusů, z nichž tento má č. 46, přiložen autentizační štítek Éditions studio. Jedná se o sběratelskou kopii Koonsova originálu, který byl v…

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 251672

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:13

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zelený trh

    Položka č.: 251662

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:03

    lept, 1901, 40 x 37 cm, sign. v desce PD Viktor Stretti 1901, lehce zašpiněný, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, s…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 251660

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 17:01

    akryl, sololit, 2000, 66 x 55,5 cm, sign. PN I. Sainer 00, rám, signováno na zadní straně. Narodil se v Chomutově a tamní znečištěné ovzduší mělo špatný vliv na jeho astma a alergie. Rodina se proto rozhodla přesídlit do Prahy. Od čtrnácti let navštěvoval kurzy kreslení v Obecním domě a Parku kultur…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 251637

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:47

    šitá koláž, papír, 1993, 58 x 41 cm, sign. DU Hampl 93, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 13.021 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Položka č.: 251638

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:39

    šitá koláž, papír, 1993, 59 x 40 cm, sign. DU Hampl 93, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    Položka č.: 251635

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:36

    olej, sololit, 2002, 3krát 72 x 24 cm, triptych, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    Položka č.: 251634

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:35

  • Jiří Sopko

    Strom I-III

    Položka č.: 251633

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:34

  • Josef Písecký

    (1878-1954)

    Stodola mezi břízami

    Položka č.: 251605

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:06

    olej, karton, 1915, 52,3 x 66,7 cm, sign. PD J. Pisecký 1915, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval na Quastově soukromé škole v Písku

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    Položka č.: 251603

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 16:04

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD Paul Robert, rám, rám poškozen, protržené plátno v pravém horním rohu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    Položka č.: 238797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 15:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    Položka č.: 238796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 15:35

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    Položka č.: 238789

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 15:33

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník ve středohoří

    Položka č.: 238774

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 15:22

    lept, 15 x 9 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vilgus

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2021 14:25

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 232987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Položka č.: 226214

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2021 15:02

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Markéta Šišková

    Prales

    Položka č.: 221032

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 02. 2021 14:38

    lept, 1999, 7,1 x 13,7 cm, sign. PD M. Šišková 99, č. 15/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 215827

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:25

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Hana Čápová

    Kobylky

    Položka č.: 206197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:11

    lept, 2002, 11,9 x 9 cm, sign. DU Hana Čápová 2002, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:09

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:07

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 199533

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:05

    lept, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD C.Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Beneš

    Spící akt (ExLibris Vladimír Štindl

    Položka č.: 198152

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 15:03

    ocelorytina, 1980, 10,7 x 9,6 cm, sign. DU KBeneš 80, č. 71/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    J.V. Sládek

    Položka č.: 196191

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 14:58

    dřevoryt, 15,2 x 12,5 cm, monogr. PD F. B, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Co vidí mé oči?

    Položka č.: 191911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 14:52

    lept, 1984, 17,1 x 12,1 cm, sign. PD J. Pileček 84, č. 142/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Ptáček

    Rakousko-uherská ponorka

    Položka č.: 191909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 14:50

    litografie, 2004, 8 x 23,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Stély

    Položka č.: 189498

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2021 14:45

    litografie, 10 x 7,5 cm, sign. PD Ranný, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)