• Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 241740

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Na procházce

    Položka č.: 241736

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:26

    litografie, 1990, 45 x 35 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 28/60, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 241731

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:21

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Koníčku bílý

    Položka č.: 241728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:18

    suchá jehla s monotypem, 1993, 13,8 x 11,8 cm, sign. PD J. Jíra 93, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti II.

    Položka č.: 241723

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:13

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 79/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:17

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 241705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:15

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:11

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 241700

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:04

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:00

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    Položka č.: 241685

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Širůček

    (1913-1977)

    Chridy

    Položka č.: 241679

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:49

    uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 241664

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:34

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 241663

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:33

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 241658

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:28

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 241642

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:12

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Akt dívky

    Položka č.: 241635

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:05

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 241634

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:04

    pastel, uhel, papír, 60 x 46 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • V. Heller

    Pražská Kampa

    Položka č.: 241622

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:52

    olej, karton, 24 x 30,5 cm, sign. PD V. Heller 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • J Verich

    Dívenka v kroji

    Položka č.: 241620

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:50

    olej, plátno, karton, 23 x 26 cm, sign. PD J. Verich, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Jirotka

    Cesta mezi poli

    Položka č.: 241611

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:41

    olej, karton, 39,5 x 49 cm, sign. LD Jar. Jirotka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Jirotka

    Pod těžkými mraky

    Položka č.: 241610

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:40

    olej, karton, 1924, 34,5 x 44,5 cm, sign. PD Jar. Jirotka Chrudim II/24, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    Položka č.: 241598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:28

    olej, karton, 56 x 71 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Na náměstí v Kolíně

    Položka č.: 241594

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:27

    olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD VStein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Zátiší s květinami a ovocem

    Položka č.: 241593

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:23

    olej, plátno, 73 x 89 cm, sign. LD G. Reiter, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Dostál

    (1904-?)

    Slunečnice

    Položka č.: 241583

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 16:13

    olej, plátno, 54 x 40 cm, sign. PD JDostál, rám, Malíř a zahradní architekt Jindřich Dostál se proslavil neobvyklou technikou - malováním prsty. Potštejnský rodák Jindřich Dostál (nar. 1904) byl nejdříve zahradníkem na zámku Doudleby nad Orlicí. Od roku 1922 maloval v Paříži na Montmartru a pak odje…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu