• Kateřina Adamová

    z cyklu V bajce

    Položka č.: 249637

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2020 07:01

    litografie, 2015, 50 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Sběr v Uppsalském muzeu

    Položka č.: 235827

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 19:05

    tuš, pastel, papír, 15,9 x 21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Ruszelák

    Obraz co bílých měst u vody stopen klín

    Položka č.: 223999

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 19:00

    reliéfní tisk, 1997, 10,6 x 8,7 cm, sign. DU Josef Ruszelák 97, 25/120, ze souboru grafických listů Karel Hynek Mácha - očima grafiků, vydal J. Stejskal v Poličce jako osmý grafický soubor s máchovskou tématikou v roce 1999 ve 120 výtiscích na papíře 150 gr.volumen, studium SUPŠ v Uherském Hradišti,…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noční snění (černá varianta)

    Položka č.: 188281

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:54

    linoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. DU František Peterka, 14/160, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Sedící žena

    Položka č.: 211162

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:50

    uhel, papír, 62,2 x 41,5 cm, potrhaný horní a spodmí okraj papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Německý ovčák

    Položka č.: 215378

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:49

    lept, 10 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Foxteriér

    Položka č.: 215379

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:48

    lept, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Představy

    Položka č.: 245453

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:47

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Západ slunce v zasněžené krajině

    Položka č.: 251006

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Dvě dívky

    Položka č.: 211355

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:42

    linoryt, 19,2 x 9,4 cm, sign. PD Rastislav Michal, 16/50, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Česání vlasů

    Položka č.: 211356

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:41

    linoryt, 20,2 x 13 cm, sign. PD Rastislav Michal, 16/50, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Žena v kožichu

    Položka č.: 139638

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:34

    lept, 1947, 24,5 x 17,2 cm, sign. PD Z. Křemencová 47, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Plachetnice

    Položka č.: 217870

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:31

    dřevoryt, 1972, 18,5 x 9,5 cm, sign. DU B. Krátký, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Sova

    Položka č.: 217807

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:26

    litografie, 1983, 21,5 x 15 cm, sign. DU JanKavan 83, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Brigáda

    Položka č.: 235862

    mastný pastel, papír, 1959, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holubník

    Položka č.: 235858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:25

    tuš, akvarel, papír, 13,7 x 20,7 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Abstrakce v černo-bílé

    Položka č.: 203104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:20

    litografie, 1994, 17,1 x 23,9 cm, sign. PD Jan 1994, 9/70, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Noční město

    Položka č.: 203151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:18

    litografie, 23,9 x 27,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Janáček

    Tři postavy

    Položka č.: 132343

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:17

    lept, 1974, 10 x 16,4 cm, sign. PD Janáček 74, 9/13, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Jůny a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen skupiny Kontrast a SVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Honzička

    Sv. Šebestián před popravou

    Položka č.: 225107

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:11

    litografie, 1998, 48,5 x 21 cm, sign. PD Honzička 98, 44958, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Čihák

    (1907-?)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 250995

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:07

    litografie, 1945, 42,5 x 25,5 cm, sign. PD Čihák 45, z cyklu Praha - grafické listy Franty Čiháka, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Návrhy na exlibris

    Položka č.: 130981

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:05

    litografie, 1967, 17 x 26 cm, sign. F. Emler, 24/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Staré Město

    Položka č.: 191334

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:47

    lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Trosky

    Položka č.: 217884

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:45

    dřevoryt, 1959, 16 x 23,6 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paří…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Victor Marie Picot

    (1744-1805)

    Nymphs bathing

    Položka č.: 243133

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:37

    mědirytina, druhá povina 18. století, 38 x 46 cm, značeno LD The landscape drawn by T. Barralet, engraved by V. M. Picot a PD The Figures drawn by T. B. Cipriani and engraved by F. Bartolozzi, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    V zahradě

    Položka č.: 250997

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:36

    lept, 8,5 x 7 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, v pravo mimo tisk natržený okraj, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Der Fall des Reichenbaches

    Položka č.: 216914

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:30

    mědirytina, 1821, 15,6 x 10 cm, značeno PD Rosmäster, Dresden 1821, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Loďky

    Položka č.: 235854

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dívka v šatech (studie)

    Položka č.: 127511

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:26

    tužka, papír, 17,5 x 21,7 cm, monogramováno LD FN, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Koupání

    Položka č.: 236842

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2020 18:25

    lept, 16 x 24 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)