• Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky, Ex libris V.Rudl

    Položka č.: 231143

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:28

    linoryt, 1924, 4,5 x 6 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1924, mírně přehnutý dolní okraj, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Ležící dívka, Ex libris V.Kopecký

    Položka č.: 231120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:26

    litografie, 1944, 8,3 x 15,2 cm, sign. PD L.Vele, vzadu popsáno L.Vele 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    Dlouhhovlasá dívka, ex libris Jitka Paulusová

    Položka č.: 231119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:24

    litografie, 11 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, mírně pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mořská panna, Ex libris Ing. Otakar

    Položka č.: 231112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:22

    zinkografie, 4,5 x 7 cm, sign. DU. L.J.Kašpar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s harfou

    Položka č.: 231104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:20

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Mařík

    (1888-1965)

    Velbloud, Ex libris B.Peterka

    Položka č.: 231095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:18

    lept, 1944, 11,5 x 16,5 cm, sign. v tisku DU, lehce zažloutlý papír,, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 231094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:16

    zinkografie, 1944, 10 x 6 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zbyšek Sion

    Běžící

    Položka č.: 229075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:10

    litografie, 2010, 37,4 x 23,7 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 80/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Ryby

    Položka č.: 228794

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 19:02

    slepotisk, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Ticho

    Položka č.: 216804

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:50

    lavírovaná kresba tuší, papír, 32,3 x 16 cm, sign. na zadní straně J. Žemlička, ilustrace pro Mladý svět č. 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Mirka Věrčáková

    Sněm poslanců českých

    Položka č.: 221126

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:49

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2010, 34 x 24,3 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Mirka Věrčáková

    Český vzdělanec dobře ví a zná, jak blázna i naděje obohatí

    Položka č.: 223619

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:48

    kombinovaná technika, papír, 2009, 42 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Zahučaly hory, zahučaly lesy

    Položka č.: 242632

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:40

    litografie, 17 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, zažloutlý a pokrčený papír, v horní části vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající čle…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Šejvar

    Hory v zimě

    Položka č.: 242646

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:39

    akryl, karton, 29 x 20 cm, sign. LD Šejvar, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sýs

    Domy

    Položka č.: 242641

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:38

    tempera, sololit, 11 x 9 cm, sign. PD Sýs, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ctibor Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 242638

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:36

    litografie, 11,5 x 8 cm, sign. PD Ctibor Stehlík, pasparta, 26/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ctibor Stehlík

    (1938-2003)

    Strom

    Položka č.: 242644

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:35

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. PD Ctibor Stehlík, pasparta, 70/120, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Soňa Schwarzová

    Kolotoč na Letné

    Položka č.: 242497

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:33

    lept, akvatinta, 1986, 17,6 x 23,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 86, autorský tisk, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Horská krajina

    Položka č.: 242636

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:27

    olej, karton, 17 x 24,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 242637

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Karlúv most

    Položka č.: 242639

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:25

    litografie, 7,6 x 5,2 cm, sign. PD , rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most a Malá Strana

    Položka č.: 242520

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:21

    litografie, 1960, 37,3 x 28,7 cm, sign. PD Jan Mácha 60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Položka č.: 211112

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:20

    akvarel, pastelka, tužka, papír, 31,9 x 23,9 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Lisý

    Výhled na Vyšehrad

    Položka č.: 242618

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:19

    litografie, 14,9 x 21 cm, sign. LD P. Lisý, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Radek Hoskovský

    Zrzavý chlapec

    Položka č.: 242508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:12

    linoryt, 44 x 31,4 cm, vytvořil 10 letý chlapec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Zátiší s vázou a květinami

    Položka č.: 211076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 18:06

    akvarel, tužka, papír, 43,9 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U lékaře

    Položka č.: 242509

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:53

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozlobená

    Položka č.: 242512

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:50

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PN Bělocvětov, oboustranná kresba, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II.

    Položka č.: 242516

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy s drdolem

    Položka č.: 242518

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)