• Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kroupová

    Šeříky

    Položka č.: 242153

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Brunner

    Důl

    Položka č.: 236400

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:06

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Hamon

    Krajina pod horami

    Položka č.: 211871

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:05

    olej, malířská lepenka, 21,5 x 29 cm, sign. PD Hamon, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Černoška

    Položka č.: 201902

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:04

    lept, 1968, 15 x 10 cm, sign. PD Grégr 68, 4/20, při okrajích mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    Položka č.: 168342

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor III.

    Položka č.: 168343

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:01

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1096, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor IV.

    Položka č.: 168344

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:00

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1104, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 230172

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:50

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, 124/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 237429

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:44

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Pavel Piekar

    Prádlo před oknem

    Položka č.: 227358

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:41

    linoryt, 2002, 35 x 44,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VII. 2002, rám, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Pavel Piekar

    Česká krajina

    Položka č.: 227359

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:40

    linoryt, 2012, 66 x 51,5 cm, sign. PD Pavel Piekar X. 2012, rám, 6/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Miloslav Horka

    The Pierce Arrow

    Položka č.: 242137

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:33

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29 x 20 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z roku 1908, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Miloslav Horka

    Compagnie de Navigation Paquet

    Položka č.: 242138

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:32

    akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:31

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    Položka č.: 242183

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:23

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 242162

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    Položka č.: 242145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 3.100 CZK (111 €)

    V altánku

    Položka č.: 242144

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Muž s košíkem

    Položka č.: 242135

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242136

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 242132

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Figura

    Položka č.: 221739

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:06

    koláž, papír, 31,5 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s asiaty

    Položka č.: 221776

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:05

    koláž, papír, 31,1 x 22,4 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    Položka č.: 229871

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Vanitas III.

    Položka č.: 242074

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2020 18:15

    olej, dřevotříska, 86 x 62 cm, sign. PD M. Mrkva, rám, obraz pochází z cyklu obrazů Vanitas, které vznikaly během šestiměsíční stáže v Budapešti, zde měl autor přístup do anatomického kabinetu a mohl po libosti skládat nebytosti, jak cyklus obrazů původně nazýval, nebytosti s existencí omezenou na d…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 Kč CZK

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Šipkaři

    Položka č.: 242075

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2020 18:13

    olej, plátno, 2018, 60 x 80 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2018, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (572 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK