Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Dvojice

    Položka č.: 206555

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:22

    litografie, 1974, 40 x 50 cm, sign. DU Věroslav Bergr 1974, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Dolina

    Položka č.: 245435

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:20

    lept, akvatinta, 1927, 29 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zbyněk Štolovský

    (109-1956)

    Ulice

    Položka č.: 245428

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:08

    kvaš, papír, 1945, 20 x 29,5 cm, sign. PD Zbyněk Štolovský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Benátky

    Položka č.: 245426

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:04

    lept, ruční průsvitný papír, 1912, 29,3 x 16 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1912, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražské panorama

    Položka č.: 245424

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 22:02

    litografie, 30,4 x 20 cm, sign. PD Vkubašta, při orkaji mimo tisk polámaný a mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 245348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 21:58

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Mrak (PF 2014)

    Položka č.: 245338

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 21:56

    fix, tuš, tužka, papír, 2013, 15 x 21 cm, sign. zezadu J. Kubový, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 245237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 21:28

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženské figury (konvolut 8 kreseb)

    Položka č.: 245235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 21:26

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 46 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, některé kresby lehce pokrčeny, některé mají poškozené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    List z náčrtníku

    Položka č.: 245226

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 21:20

    lavírovaná tuš, papír, 1920, 15 x 17,2 cm, sign. PD Ullrych 20, papírová pasparta, papír u rohů nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Položka č.: 244196

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:56

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 244095

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:46

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Adamír Macháček

    Práce

    Položka č.: 243715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:44

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Láska

    Položka č.: 243351

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:28

    litografie, 27,5 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; papír místy nepatrně pokrčen, na horním okraji je nažloutlý proužek ( všechno mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Zamilovaní

    Položka č.: 243350

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:26

    litografie, 27 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Rodina

    Položka č.: 243349

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:24

    litografie, 27,6 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, lehce zažloutlý papír, místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Čest

    Položka č.: 243018

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:18

    litografie, 28 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, papír nepatrně zažloutlý, nahoře u okraje zažloutlý pruh (mimo tisk); papír místy nepatrně pokrčen /mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 243015

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 20:16

    lept, 1977, 25 X 46 cm, sign. DU J Kodym 77, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Dívka s džbánkem

    Položka č.: 242799

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:14

    dřevoryt, 8 x 9,5 cm, sign. PD Cinybulk, na dvojlistu společně s básní , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Homér (PF 1988)

    Položka č.: 242798

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 19:12

    litografie, 1987, 19,8 x 13,3 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 228401

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Židovských hřbitovů

    Položka č.: 228213

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:16

    olej, plátno, 15 x 10 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na hřbitov

    Položka č.: 228210

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:14

    olej, papír, 14,5 x 10,5 cm, sign. LD J.Dlabal, pravý horní roh lehce ohnutý, spodní strana nepatrně natžená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Půlnoční květ

    Položka č.: 227266

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:02

    olej, plátno, 1934, 18,8 x 24,5 cm, sign. PD B. Ullrych 34, nalepeno na papíře, papír vzadu popsán autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívky za jízdy

    Položka č.: 227261

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 22:58

    olej, plátno, 1932, 24,5 x 19,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1932, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 226201

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 22:32

    olej, karton, 19,4 x 13,3 cm, sign. PD J Dlabal, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ondřej Michálek

    Půlnoční náměstí (PF 1971)

    Položka č.: 242685

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 21:50

    litografie, 1970, 20,5 x 20,2 cm, přání k novému roku, PD báseň od Františka Kožíka ve francouzštině , uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Oppl

    Pamětní medaile k 700. výročí narození Karla IV.

    Položka č.: 242302

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 21:24

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 3,3 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu