Stálá nabídka

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Le Balena vigehle Giona

    Položka č.: 18582

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    11. 12. 2014 16:59

    litografie, 1968, 44 x 65 cm, PD monogr. *968, č. 8/30, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903)

    V polích

    Položka č.: 16501

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    16. 06. 2014 15:06

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu