Stanislav Kostka Neumann
(1875-1947)
Maxmilián Robespierre
No.: 733Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora, vydal Otto Girgal, Praha 1927, 221 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
No.: 732Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Vilém Chotaš: Nikdy
No.: 731Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis v tiráži vydavatele F.J. Müllera, dřevoryt na ob. A. Strnadel, Praha 1939, Ex. 9, vevázaná obálka, nestr. pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at T…
Current price: 300 CZK (13 €)
Stanislav Kostka Neumann
(1875-1947)
Kniha lesů, vod a strání
No.: 730Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, vydal Al. Srdce, Praha 1921, 2000 výtisků, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Michal Mareš: Přicházím z periferie
No.: 729Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Bohumil Mathesius
(1888-1952)
Nová ruská poesie
No.: 728Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis a věnování překladatele, typo. J. Štyrský, vydalo nakladatelství Sfinx B. Jandy, Praha 1932, 541. sv. Nové cíle, Ex. 5/50, 148 s., pololožená vazba, lehce odřený, dole poškozený hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Štika
(1898-1975)
Jan Šnobr: Severní záře
No.: 727Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, 5x linoryt K. Štika, typo. K. Svolinský, vydal Josef Hladký, Hranice 1929, 11 sv. edice Amfora, Ex. 121/300, 56 s., polopergamen. vazba, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 400 CZK (17 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Pavel Řezníček: Tabákové vejce
No.: 726Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, podpis autora a výtvarníka, ilustrace K. Baron, vydala Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem 1991, 1. sv. edice Albis international, Ex. 157/199, 42 s., karton. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jan Zrzavý
Ot. Štorch - Marien: Lilie v korsetu
No.: 725Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podepsal a vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1922, 55 sv. edice Aventinum, výzdoda J. Zrzavý, úprava V. H. Brunner, Ex. 243/550, 42 s., clpl. vazba s reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijn…
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Toman
(1877-1946)
Soubor veršů I. - VI.
No.: 724Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Ladislav Stehlík
(1908-1987)
České jaro; Kvetoucí trnka
No.: 723Auction price: 300 CZK (13 €)
2x kniha, podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Vladimír Holan
(1905-1980)
Oblouk; Září 1938; První testament
No.: 722Auction price: 450 CZK (19 €)
Current price: 450 CZK (19 €)
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Viktor Fischl: Kniha nocí
No.: 721Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, podpis V. Fischl, úprava a vazba L. Sutnar, vydalo vydavatelství Družstevní práce, Praha 1936, 45 s., clpl. vazba bez obálky, výborný stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Fr. Dvořák: Ilustrace Františka Tichého
No.: 720Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ludvík Kuba: Moje Čína
No.: 719Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Cipr
(1881-1956)
Po zákonu srdce
No.: 718Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, 19 x 14 cm, podpis a věnování autora, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1933, převazba, pův. ob. vlepena, 171s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Herben
(1857-1936)
T. G. Masaryk
No.: 717Auction price: 500 CZK (21 €)
3x kniha s podpisem, 15 x 11,5 cm, autorem podepsané tři svazky, vyd. SVU Mánes, r. 1928, edice Zlatoroh, pův. vazba, 1007s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Bezruč
(1867-1958)
Slezské písně
No.: 716Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, 15 x 10 cm, 2x přípis s podpisem P. Bezruč, vyd. SNKLHU, Praha, 1954, kožená vazba, 194s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Milan Kundera
Valčík na rozloučenou
No.: 715Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, 21 x 14 cm, podpis a věnování autora, podpis: Milan, vyd. Atlantis, Brno, 1997, pův. clpl. vazba s obálkou, 246s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Milan Kundera
Nesmrtelnost
No.: 714Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, 21 x 14 cm, podpis a věnování autora, podpis: Milan, r. 1997, vyd. Atlantis, Brno, 1993, pův. clpl. vazba s obálkou, 350s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Milan Kundera
G. Apollinaire: Pásmo a jiné verše
No.: 713Auction price: 1.500 CZK (63 €)
brož, 17 x 11,5 cm, podpis a věnování překladatele M. Kundery, r. 1959, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, ed. Světová četba, sv. 193, pův. brož s obálkou, 188s., obálka v horní části natržena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Tomáš Bím
Bím75
No.: 712Auction price: 3.500 CZK (146 €)
tuš, katalog, 30 x 21 cm, originální kresba s podpisem T. Bím na titl. straně katalogu Bím75, vydáno u příležitosti výstavy v Novoměstské radnici v Praze konané k 75. narozenimám autora, 87s., zlomený přední dolní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jón Svensson
(1857-1944)
Nonni a Manni: Tři povídky o dvou islandských hoších
No.: 711Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, 19 x 12 cm, podpis autora na titl. straně. vyd. Vyšehrad, Praha, 1934, il. Jiři Židlický, clpl. převazba, 254s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Milostná píseň
No.: 710Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 17 x 12,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 8717 x 12,5s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Odlévání zvonů
No.: 709Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, 17 x 12 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1967, pův. clpl. vazba s obálkou, 63s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Rudolf Wels
(1882-1944)
Neue Architektur: Karlsbad
No.: 708Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, 28,5 x 22 cm, podpis a dedikace Rudolf Wels, vyd. Gustav Ewald Konrad, Wien und Berlin, 1927, text Martin Kayser, množství čb. fotografií, pův. clpl. vazba, bez obálky, mírná pachová stopa, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
více autorů
Hanzelka, Zikmund: Afrika snů a skutečnosti
No.: 707Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Adolf Born (katalog)
No.: 706Auction price: 400 CZK (17 €)
katalog, podp. na vnitřní straně ob. A. Born, vyd. SČVU, Praha, 1990, obs. řadu čb. a bar. vyobr. a drobné texty B. Stehlíkové, Fr. Dvořáka a M. Macourka, pův. sešit, nestr., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Pr…
Current price: 400 CZK (17 €)
Svěrák Smoljak
Filmové komedie
No.: 705Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, podp. na patitulu Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak, vyd. Kruh, Hradec Králové, 1991, pův. clpl. vazba s ob., 191s., ob. opotřebena, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Manon Lescaut
No.: 704Auction price: 1.000 CZK (42 €)