• neurčený autor

    No.: 282519

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 18:59

    reliéfní tisk, 1983, 14, 5 X 14, 5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Setkání

    No.: 282518

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:00

    dřevoryt, 31 x 28,7 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    S kozlem

    No.: 282517

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:01

    dřevoryt, 32 x 28 cm, monogr. v tisku PD RY, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Pod stromem

    No.: 249391

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:04

    heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    S kohoutem a květinou

    No.: 282521

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:05

    psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    S pávem a píšťalou

    No.: 282520

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:06

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Rybáři

    No.: 274415

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:07

    litografie, 37 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Jízda kočárem

    No.: 261283

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    No.: 234386

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:09

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • K. Paták

    Smrk

    No.: 280969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:10

    litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Peca

    Fontána

    No.: 281817

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:11

    litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    No.: 279307

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:12

    etching, mezzotint, 23,5 x 33 cm, signed lower/right Jaroslava Pešicová, rám, no. 114/200, newly adjusted, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Dalibor Říhánek

    Krasojízda

    No.: 210842

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:13

    litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    No.: 246261

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:14

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Schiller

    Konvitská ulička

    No.: 282522

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 15. 08. 2024 19:15

    serigrafie, 24 x 14, 7 cm, sign. Schiller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)