Pohled z okna

    No.: 208858

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:30

    linoryt, 1976, 14 x 12,5 cm, sign. DU,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:32

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    No.: 208870

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:34

    lept, 25,4 x 17,3 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na židli

    No.: 210133

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:36

    ink, gouache, aquarelle, paper, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 210134

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:38

    ink, gouache, aquarelle, paper, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, both-sided drawing, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt před zrcadlem

    No.: 210135

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:40

    ink, gouache, aquarelle, paper, 1987, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, both-sided drawing

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    V salónu

    No.: 210638

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:42

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy

    No.: 210657

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:44

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena a dívka

    No.: 212282

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:46

    gouache/pencil on paper, 1942, 21,8 x 29,5 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 42, verso inscription, ,

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 213281

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1992, 26,8 x 13,3 cm, sign. LD Monetti 92

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    No.: 213784

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:50

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Luth

    No.: 213801

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:52

    pastel, akvarel, papír, 1941, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD Luth 41, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Lev fotí

    No.: 213803

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:54

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Břízy

    No.: 214289

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:56

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce

    No.: 214290

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:58

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    No.: 214309

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:00

    dřevoryt, 1981, 23,5 x 16 cm, sign. PD DJanoušek, při okrajích poškozený papír, , studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    No.: 217198

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:02

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Kuneš

    Ex libris manželů Paroubkových

    No.: 217208

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:04

    dřevoryt, 1945, 8,8 x 6,7 cm, PD značeno ve štočku KK,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Bělohlávek

    (1924-?)

    Ex libris R. Klinkovský

    No.: 217209

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:06

    dřevoryt, 9,3 x 6,5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    No.: 217210

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:08

    dřevoryt, 7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Polák

    Ex libris R. Pribyš

    No.: 217211

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:10

    litografie, 2000, 10,2 x 8 cm, sign. PD M. Polák 2000, č. 99/100,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Z knih R. Klinkovského

    No.: 217212

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:12

    litografie, 7,5 x 5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • František Šára

    Ex libris F Š

    No.: 217217

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:14

    linoryt, 1991, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD Šára 91,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    No.: 217219

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:16

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Č. Choděra

    No.: 217220

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:18

    lept, 8,5 x 5,7 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Dušan Sazovský

    No.: 217221

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 10 x 5,8 cm, sign. PD Kubeczka,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Ladislav Lamač

    No.: 217222

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:22

    dřevoryt, 9,7 x 5,5 cm, sign. PD Kubeczka,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    No.: 217223

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:24

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    No.: 217224

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • P. Lantuch

    Ex libris K. K.

    No.: 217233

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 23:28

    dřevoryt, 10,4 x 7,8 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)