• Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1971)

    No.: 242776

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:04

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papír nepatrně pokrčený,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1980)

    No.: 242777

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:05

    litografie, 1980, 5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    No.: 242836

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:06

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek,

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    No.: 242837

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:07

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 ,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s můrou

    No.: 242839

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:08

    litografie, 1979, 11,2 x 17,2 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1980, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, cons…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Sfinga

    No.: 242840

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:09

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, DU text autora: P.F. 1974 a srdečně díky za dopis a za milé blahopřání od vzácného přítele - básníka! S mnoha pozdravy a pěkným poručením mil. paní. Tvůj B.S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    No.: 242841

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:10

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constitu…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    No.: 242842

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:11

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constit…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje (P.F. 1990)

    No.: 242843

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:12

    litografie, 1989, 17 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    No.: 242844

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:13

    suchá jehla, 1997, 11 x 7,5 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Listy

    No.: 242845

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:14

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    No.: 242846

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:15

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava (P.F. 1992)

    No.: 242854

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:16

    litografie, 1991, 17 x 10 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of Th…

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava s větví (P.F. 1989)

    No.: 242855

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:17

    litografie, 1988, 16 x 8 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of The…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    No.: 242860

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:18

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek ,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    No.: 242923

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:19

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    No.: 242938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:20

    akvarel, tužka, papír, 22,5 x 28 cm, zažloutlý papír, na papíru dvě menší hnedé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    No.: 242955

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:21

    barevná akvatinta, lept, mezzotinta, 23,8 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Karlův most

    No.: 242958

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:22

    barevná akvatinta, lept, 18 x 22,8 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    No.: 242959

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:23

    barevná akvatinta, lept, 19,5 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Mlýn

    No.: 242963

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:24

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:25

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    No.: 242969

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:26

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    No.: 242970

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:28

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    No.: 242973

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:29

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:30

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:31

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 242979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:32

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    No.: 242981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:33

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990,

    Current price: 200 CZK (8 €)