• Lucie Jiříčková Crocro

    (1970)

    Ilustrace k básni Bennyho Andersena Sni

    No.: 244779

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:24

    litografie, 1988, 35 x 47,5 / 41 x 27,5 cm, sign. PD Lucie 88, pasparta, součástí položky je samostatně rámovaný text básně dánského básníka Bennyho Andersena Sni, který byl autorce díla inspiračním zdrojem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    No.: 244780

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:25

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 18354, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. G. Staikov at the National Academy of Arts in Sofia and Prof. V. Silovsky at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    No.: 244781

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:26

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    No.: 244782

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:27

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 244783

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:28

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    No.: 244784

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:29

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    No.: 244785

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:30

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    No.: 244786

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:31

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 18568, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Alena Laufrová

    Večerní stromy

    No.: 244787

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:32

    lept, 59 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 12/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    No.: 244788

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:33

    lept, suchá jehla, 1979, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, 33/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Alena Laufrová

    Předjaří III.

    No.: 244789

    Auction price: 1.700 CZK (61 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:34

    lept, suchá jehla, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 1984, 24/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.700 CZK (61 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    No.: 244790

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:35

    lept, suchá jehla, 1986, 29 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1986, 29221, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

  • Robert Lewis

    Plein Air

    No.: 244791

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:36

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Surrealistická kompozice

    No.: 244792

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:37

    lept, 1996, 11,8 x 9 cm, sign. PD Liesler 96, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    No.: 244793

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:38

    litografie, 1982, 19 x 15 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 48/200, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of t…

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    No.: 244794

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:39

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    No.: 244796

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:41

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Postava v krajině

    No.: 244797

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:42

    akvarel, běloba, papír, 22 x 29,3 cm, sign. PD Mejsnar, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života I.

    No.: 244798

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:43

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života II.

    No.: 244799

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:44

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    No.: 244800

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:45

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Praha - Karlův most

    No.: 244802

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 244803

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    No.: 244804

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:49

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Kočky

    No.: 244805

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:50

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    No.: 244806

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:51

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní kompozice

    No.: 244807

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:52

    tuš, papír, 1983, 43,5 x 32,9 cm, sign. PD J. Otava 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Ivan Ouhel

    No.: 244808

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:53

    litografie, 2009, 29 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 33/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Ivan Ouhel

    Bez názvu II.

    No.: 244809

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:54

    litografie, 2009, 45 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 72/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Z cesty chrapoune, smetánka jede!

    No.: 244810

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:55

    tuš, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Dušan Pálka, pasparta, PD věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)