• Anna Poustová

    (1940-2015)

    Muž a pták

    No.: 245783

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:34

    dřevořez, 1979, 5 x 8 cm, sign. PD Anna Poustová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Spící dítko

    No.: 245782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:35

    lept, 1994, 8,5 x 7 cm, sign. PD Anna Poustová, 15/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Polní cesta

    No.: 245781

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:36

    lept, 2000, 12,1 x 7,7 cm, sign. PD Anna Poustová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Bird of Paradise

    No.: 245698

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:37

    laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Pavouk

    No.: 245697

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:38

    laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)

    No.: 245696

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:39

    laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Mirka Věrčáková

    Zdravý rozum

    No.: 221128

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:40

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Mirka Věrčáková

    Mladočechové

    No.: 221127

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:41

    koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Mirka Věrčáková

    Kdo má rozum pohromadě…

    No.: 220470

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:42

    ručně kolorovaná litografie, 2000, 39,3 x 30 cm, sign. PD Mirka 2000, 1/1 (40), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    No.: 245772

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:43

    digitální tisk, 30 x 30 cm, sign. PD Jan Vrba, 43525, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    No.: 245702

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:44

    digitální tisk, 30 x 30 cm, sign. PD Jan Vrba, 1/3, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    No.: 245701

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:45

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    No.: 245700

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:46

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    No.: 245699

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:47

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Paví pero

    No.: 245790

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:48

    fotografie, 16,9 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s květinami

    No.: 245789

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:49

    fotografie, 12 x 16,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s jablkem

    No.: 245788

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:50

    fotografie, 16,9 x 12 cm, signatura vzadu, zezadu popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s míčem II.

    No.: 245787

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:51

    fotografie, 12 x 16,9 cm, zezadu popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Starý plot

    No.: 245769

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:52

    fotografie, 1983, 16 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Miloš Stránský

    Létající draci a kačeři

    No.: 245768

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:53

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Opuštěná pouť

    No.: 245767

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:54

    fotografie, 1983, 16 x 15,9 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Cihly

    No.: 245766

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:55

    fotografie, 1983, 16 x 15,9 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Jabloňový sad

    No.: 245765

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:56

    fotografie, 1983, 16,1 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Zapomenutá zeď

    No.: 245764

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:57

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Muž a dva koně

    No.: 217413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:00

    tuš na papíře, 12 x 15 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník

    No.: 217419

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:01

    fix, papír, 15 x 14 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Skokan

    No.: 217451

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:02

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    No.: 217452

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:03

    propiska, 14,5 x 19 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    No.: 217679

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:04

    litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jelínek

    No.: 217702

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:05

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 8/110,

    Current price: 300 CZK (12 €)