Šindelek
Přímořská vila
No.: 264950Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám,
Current price: 100 CZK (5 €)
Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty,
Current price: 120 CZK (5 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Motýli
No.: 264953Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150,
Current price: 100 CZK (5 €)
Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:58
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý,
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
No.: 264956Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 250 CZK (11 €)
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
No.: 265800Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá ,
Current price: 500 CZK (21 €)
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
No.: 265830Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:04
akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Kysela, member of UB
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Cibulka
No.: 266177Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:06
dry needle, 21,5 x 19,5 cm, signed lower/right Jiří Slíva, a. t., , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
No.: 266310Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:08
lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka bes…
Current price: 700 CZK (30 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný,
Current price: 500 CZK (21 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
No.: 266751Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:14
dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen,
Current price: 150 CZK (7 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
No.: 266752Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:16
dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě,
Current price: 120 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
No.: 267049Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:18
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky,
Current price: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
No.: 267050Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:20
tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky,
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Prchal
Autoškola
No.: 267177Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:24
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Rybaření
No.: 267178Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Pomlázka
No.: 267179Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová,
Current price: 350 CZK (15 €)
C. E. Wagstaff
Lord Clarendon
No.: 267251Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn,
Current price: 90 CZK (4 €)
E. Scriven
Sir W. Herschell
No.: 267252Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky,
Current price: 90 CZK (4 €)
Josef Sahula
Podvečer
No.: 267256Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:34
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky,
Current price: 170 CZK (8 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
No.: 267698Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:36
dry needle, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. lower/right B. Soukup 74, no. 1/10, in the left part in the middle the paper is torn, at the bottom edge in several places lightly torn, in the upper part outside the print gray paper,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Eva Jandejsková
Dívka s červenou růží
No.: 267776Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:38
ceramics, 25,5 x 15,5 cm,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
No.: 268049Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce,
Current price: 170 CZK (8 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Svíčka
No.: 268050Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:42
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970,
Current price: 150 CZK (7 €)
František Peterka
(1920-2007)
Vesmírná kolize
No.: 268070Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:44
lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
No.: 268072Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:46
dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá,
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
No.: 268074Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:48
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna,
Current price: 100 CZK (5 €)
J. Posselwhite
Sir Richard Arkwright
No.: 268089Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:50
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír,
Current price: 80 CZK (4 €)