• Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    No.: 265830

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:50

    akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Kysela, member of UB

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorové listy

    No.: 265984

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:52

    aquatint, 1981, 33 x 23,3 cm, signed lower/right Čepelák 1981, no. 120/200, DU watermark brand Lyra Pragensis, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Radko Tomič

    (1905-1988)

    Dubrovník

    No.: 266062

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:54

    pastel, chalk, charcoal, paper, 32,5 x 49 cm, signed lower/left R. Tomič, rám, small abrasions on the frame,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    No.: 266136

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:56

    dry needle, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., described by the author on the back, glued to the paper mount from the back with tape, paper mount slightly bent in the lower part, small stain in one place in the upper part of the mount,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Petr Alois Hampl

    Kam mne vedete?

    No.: 266139

    Planned termination: 17. 10. 2022 19:58

    dry needle, 1973, 24,5 x 29,8 cm, signed lower/right Hampl Petr 1973, no. 9/20, marked in plate PH 1973, yellowed paper at the bottom,

  • Petr Alois Hampl

    Patří mi celý svět

    No.: 266140

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:00

    etching, aquatint, 1973, 24,2 x 29,5 cm, signed lower/right Hampl Petr 1973, no. 1/20, marked in plate PD 1973, on paper tiny spots,

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o dávném snu

    No.: 266158

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:02

    aquatint, mezzotint, etching, 47 x 43 cm, signed lower/middle Lukavský , no. 8/40, paper corners bent,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    No.: 266197

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:04

    olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám,

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Eugéne Bejot

    (1867-1931)

    La Bastille

    No.: 266201

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:06

    suchá jehla, akvatinta, 1992, 14,8 x 17,6 cm, značeno v desce LD Eug. Bejot Paris 92, rám, zezadu nalepeny štítky a razítko, papír mírně zažloutlý, kolem grafiky tmavší zažloutlý rámeček po paspartě,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    No.: 266223

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:08

    tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, , the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group…

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Večer

    No.: 266260

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:10

    akvarelový pastel, papír, 1970, 29 x 41 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno,

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    No.: 266267

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:12

    suchá jehla, 1993, 15 x 10 cm, sign.PD Tomáš Hřivnáč 93, č.17/40, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • František Antonín Jelínek

    Portrét dívky

    No.: 266282

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:14

    olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky ,

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    No.: 266283

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:16

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem,

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    No.: 266309

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:18

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    No.: 266310

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:20

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka bes…

  • Ludvík Kuba?

    (1863-1956)

    Na Balkáně

    No.: 266319

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:22

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. PD Kuba, rám, rám poškozen ,

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Marek Lukavský

    (1964)

    Zpráva o zemi

    No.: 266353

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:24

    akvatinta, lept, 44 x 43,5 cm, sign. PD Lukavský , č. 22/40, při okrajích lehce ohnuto,

  • Rastislav Michal

    Ráno v Paříži

    No.: 266367

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:26

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

  • Ondřej Michálek

    Dekorace III.

    No.: 266368

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:28

    serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 266378

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:30

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    No.: 266379

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:32

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    No.: 266397

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:34

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám,

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    No.: 266408

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:36

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený,

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924-2013)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    No.: 266424

    Auction price: 6.900 CZK (288 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:38

    tempera, dřevo, 2001-3, 77 x 83 cm, sign. LD M. Pečinka, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU Unie s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 6.900 CZK (288 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Ucho

    No.: 266563

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:40

    suchá jehla, 1994, 41 x 28,6 cm, sign. PD Wilhelmová L. 1994, č. 22/120, na papírě místy prohlubně,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    No.: 266570

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:42

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1938)

    Návrat vlaštovek

    No.: 267206

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:44

    akvatinta, 21,4 x 14,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, papír zašlý, místy u okrajů papír pokrčen,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Bodlák

    No.: 267207

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:46

    litografie, 28,5 x 14 cm, sign. PD J. Štolovský, LD 451; PD 1, nepatrně ohnutý levý dolní růžek papíru,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Fialová květina

    No.: 267208

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 10. 2022 20:48

    litografie, 28,7 x 17,2 cm, sign. PD J. Štolovský, LD 451; PD 3,

    Current price: 500 CZK (21 €)