• Naděžda Synecká

    (1926)

    Krystaly

    Položka č.: 242660

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:38

    litografie, pastel, papír, 23 x 15,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 5/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Duo pro flétnu

    Položka č.: 242661

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:39

    litografie, pastel, papír, 26 x 19,5 cm, sign. DU N. Synecká

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Polcar

    Spirála

    Položka č.: 245885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:40

    tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 245476

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Martin Bouda

    Večernice

    Položka č.: 245477

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:41

    litografie, 2007, 30 x 24 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 4/40, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vladimír Větrovský

    Rituály III

    Položka č.: 249133

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:42

    litografie, 2009, 35,6 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 82/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 245905

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Michael Rittstein

    Auto chodec

    Položka č.: 250002

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:43

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ladislav Kuklík

    Probuzení II

    Položka č.: 254675

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:44

    kombinovaný lept, 2011, 48,8 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2011, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Hradčany

    Položka č.: 245907

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Šplíchal

    Civilizace - kruh

    Položka č.: 254859

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:45

    akryl, papír, 2017, 101 x 69 cm, sign. DU Zdeněk Šplíchal 2012

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Zdeněk Daněk

    Při malování krajiny sem se naučil sprostě nadávat.

    Položka č.: 255691

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:46

    kvaš, papír, 2014, 29,6 x 41,8 cm

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Jan Kavan

    S květinou

    Položka č.: 246284

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    litografie, 1989, 5 x 3,5 cm, sign. DU Jan Kavan 89, Č. 93/100, vydala Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    New York

    Položka č.: 255692

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:47

    akryl, plátno, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    U rybníka

    Položka č.: 255696

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:48

    akvarel, papír, 1956, 39 x 55 cm, sign. LD František Říha 1956, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 255930

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:49

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Vladimír Gebauer

    V Podhůrce IV

    Položka č.: 255934

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:50

    uhel, pastel, papír, 2012, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 12, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Šplíchal

    Homo

    Položka č.: 255936

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:51

    tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    Položka č.: 256066

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:52

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • W. Holl

    Francis Drake

    Položka č.: 246706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    mědirytina, 13,8 x 11,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Picture in the possesion of Sir T. F. Eliott Drake, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    Položka č.: 256069

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:53

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Strelec

    Položka č.: 256075

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:54

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 40/59

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 246716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    Položka č.: 256076

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:55

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh maly

    Položka č.: 256077

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:56

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 1259

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 246794

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Kováčik

    Mesiac

    Položka č.: 256078

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:57

    lept, 2010, 20 x 15 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2010, č. 18/59

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Dr. Norbert Hillerbrandt

    Položka č.: 256116

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 19:58

    lept, 2004, 10 x 14 cm, sign. PD Ivan Kováčik 04, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)