• Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Střelnice

    No.: 261749

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:21

    lept, 49 x 59,5 cm, sign. DU D.Havlíčková , č. 28/90,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Daniela Havlíčková

    Loutka

    No.: 261750

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:22

    litografie, 10,4 x 7 cm, sign. PD DHavlíčková, pasparta, č. 90/150, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. F. Muzika, J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Helbich

    Větrný den

    No.: 261751

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:23

    bromostříbnrá fotografie, 12,3x17,2 cm, sign. PD Helbich 2011, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Petr Helbich

    Napadané stromy

    No.: 261752

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:24

    bromostříbnrá fotografie, 12,3x17,7 cm, sign. PD Helbich 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Petr Helbich

    Okraj lesa

    No.: 261753

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:25

    bromostříbnrá fotografie, 17,6x12,7 cm, sign. PD Helbich 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Petr Helbich

    Tajemný les

    No.: 261754

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:26

    bromostříbnrá fotografie, 5,7x10,2 cm, sign. PD Helbich 17, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Helbich

    Zarostlá pěšina

    No.: 261755

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:27

    bromostříbnrá fotografie, 8,7x11,8 cm, sign. PD Helbich 17, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    No.: 261756

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:28

    suchá jehla, 1986, 19,8 x 18,6 cm, sign. PD Jan Hladík 86, pasparta, autorský tisk, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Natalie Hlubučková - Soukupová

    Štefánikův most v Praze

    No.: 261757

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:29

    litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Natalie Hlubučková - Soukupová, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Hodonský

    Soutok

    No.: 261758

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:30

    litografie, 2010, 37 x 53,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 57/100

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    Vodníkovo poselství

    No.: 261759

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:31

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD Bob H 2018, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou je kaligrafickou aluzí n…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Oldřich Holíček

    (1921-1993)

    Nový rok

    No.: 261760

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:32

    olej, dřevotříska, 60. léta 20. století, 31,5 x 41,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Na podzim

    No.: 261761

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:33

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Hoplíček, rám, vzadu popsáno, na malbě i rámu drobné oděrky, the disciple of prof. Bukovec and Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Vojtěch Horálek

    (1983)

    Kolonie II

    No.: 261762

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:34

    olej, plátno, 60 x 60 cm, sign. vzadu Vojta Horálek 2007, vzadu popsáno

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • J. Horn

    Skalnatý břeh moře

    No.: 261763

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:35

    olej, karton, 71 x 94 cm, sign. PD J. Horn, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • M. Hořešovský

    No.: 261764

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:36

    akvarel, papír, 1973, 27 x 50 cm, sign. PD M. Hořešovský, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Thomas Hrnčíř

    (1855-1917)

    Ženský akt

    No.: 261765

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:37

    uhel, papír, 46,5 x 30,5 cm, sign. PD Hrnčíř, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • František Hubatka

    Tance na přechodu

    No.: 261766

    Auction price: 11.300 CZK (471 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:38

    olej, plátno, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 11.300 CZK (471 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zeď na Petříně

    No.: 261767

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 18:39

    litografie, 24 x 19 cm, sign. DU Karel Chaba, the private study

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II

    No.: 261768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:00

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 1/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Johannes doktor Faust a Ležící žena (PF 1984)

    No.: 261769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:01

    litografie a dřevoryt, 1980 a 1983, 11,2 x 8,5 a 6,5 x 12,8 cm, oba sign. Zd. Chotěnovský, rám, č. 3/200, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, founder of the group Plakat

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Louis Icart

    (1888-1950)

    Dívky s papoušky

    No.: 261770

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:02

    kolorovaný lept, 33,5 x 45 cm, sign. PD Louis Icart, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Ota Jakl

    (1908-1981)

    Rybářská bárka

    No.: 261771

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:03

    olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Rudolf Janák

    (1985)

    Správna odpoveď 0410201905102019

    No.: 261772

    Auction price: 51.000 CZK (2.125 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:04

    akryl, plátno, 2019, 120 x 100 cm, sign. PD Janák 19

    Current price: 51.000 CZK (2.125 €)

  • Eva Jandejsková

    Dívka s červenou růží

    No.: 261773

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:05

    keramika, 25,5 x 15,5 cm,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Eva Jandejsková

    Modrá hlava

    No.: 261774

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:06

    keramika, 20,5 x 22 cm,

  • James Janíček

    Oko

    No.: 261775

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:07

    lept, akvatinta, 9,6 x 12,1 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Eva Janíčková

    Měsíc nad krajinou

    No.: 261776

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:08

    lept, 14 x 20 cm, sign. PD Janíčková, č. 3/10, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Eva Janíčková

    Strom

    No.: 261777

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:09

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 21/130, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Zimní Praha ze Strahova

    No.: 261778

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:10

    litografie, 31 x 61 cm, sign. PD L. Janovská, rám, 12/100, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autorky a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)