• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    David

    No.: 59

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:58

    tuš, tužka, papír, 13,9 x 5,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    No.: 60

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 15:59

    tuš, tužka, papír, 12 x 8,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Šebestián

    No.: 61

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:00

    tuš, tužka, papír, 16,2 x 7,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    No.: 62

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:01

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    No.: 63

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:02

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    No.: 64

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:03

    tuš, tužka, papír, 19,3 x 13,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    No.: 65

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:04

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zbojníci

    No.: 66

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:05

    2x tuš, tužka, papír, 12,9 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Římští vojáci

    No.: 67

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:06

    2x tuš, tužka, papír, 13,5 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mars

    No.: 68

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:07

    tuš, tužka, papír, 15,4 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Nahá, Ex libris S.Samek

    No.: 69

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:08

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, lehce zašpiněné,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s ratolestí, Ex libris Ant. Plecitý

    No.: 70

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:09

    dřevoryt, 6,5 x 7 cm, lehce zažloutý papír, drobné fleky na papíře,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    No.: 71

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:10

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    No.: 72

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:11

    dřevoryt, 6 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    No.: 73

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 16:12

    barevný dřevoryt, 1935, 18 x 10 cm, sign. PD J. Fleisig 1935, dole v grafice tištěno: Ing. B. Petrlik, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    No.: 1

    Auction price: 120.000 CZK (4.445 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:00

    olej, plátno, 2008, 83 x 120 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 120.000 CZK (4.445 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    No.: 2

    Auction price: 60.000 CZK (2.223 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:01

    olej, plátno, 2011, 81 x 101 cm, PD monogr. JN 2011, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 60.000 CZK (2.223 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 3

    Auction price: 42.000 CZK (1.556 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:02

    olej, plátno, 2011, 59 x 79 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 4

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:03

    olej, plátno, 2013, 81 x 80 cm, sign. PD Načeradský, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    No.: 5

    Auction price: 38.000 CZK (1.408 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:04

    olej, plátno, 2010, 80 x 100 cm, sign. 2010 PD Načeradský, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 40.000 CZK (1.482 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Biostroje

    No.: 6

    Auction price: 28.000 CZK (1.038 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:05

    tempera, tuš, karton, sololit, 1973, 63, 5 x 48, 5 cm, sign. LD Načeradský 1972, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 28.000 CZK (1.038 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    No.: 7

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:06

    olej, deska, 1997, 60 x 70 cm, sign. LD Načereadský 97, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Zlatá kudlanka

    No.: 8

    Auction price: 20.000 CZK (741 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:07

    olej, plátno, 2009, 64, 5 x 80 cm, sign. PN Načeradský, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 20.000 CZK (741 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě cvičitelky

    No.: 9

    Auction price: 18.000 CZK (667 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:08

    akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 18.000 CZK (667 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    No.: 10

    Auction price: 14.000 CZK (519 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:09

    akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 14.000 CZK (519 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    No.: 11

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1990, 42 x 60, 5 cm, sign. LD Načeradský 90, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

  • Jiří Načeradský

    Žlutí muži

    No.: 12

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:11

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 58 cm, sign. PD Načeradský 93, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    No.: 13

    Auction price: 4.800 CZK (178 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:12

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,6 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 89, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.800 CZK (178 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Válečník

    No.: 14

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:13

    tempera, tuš, papír, 1992, 42,1 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nevěstka Babylonská

    No.: 15

    Auction price: 4.500 CZK (167 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:14

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Načeradský 89, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.500 CZK (167 €)