On-line auction

auction history

  • Jan Jančík

    Podzimní krajina

    No.: 225246

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:58

    kvaš, papír, 44,3 x 65,7 cm, sign. PD Jančík, oboustranná malba, při okrajích poškozeno,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

    Stojící žena

    No.: 224191

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:56

    litografie, 60 x 33,8 cm, č. 132/300, PD popsáno: Hommage a Patrik Nagel, při okrajích pokrčený papír,

  • Berto Monetti

    No.: 224094

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:54

    kvaš, tuš, papír, 1982, 38,8 x 29,4 cm, sign. LD Monetti 82

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Berto Monetti

    Trojice ženských aktů

    No.: 224093

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:52

    kvaš, tuš, papír, 1988, 47,7 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 88, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 224090

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:50

    gouache, ink, tempera, paper, 1987, 60,7 x 42,8 cm, sign. LD Monetti 87, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    No.: 223990

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:48

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    No.: 223989

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:46

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    No.: 223988

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:44

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    No.: 223987

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    No.: 223986

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:40

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    No.: 223981

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:38

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    No.: 223980

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:36

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , disciple of A. Kalvoda

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    No.: 223979

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:34

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, , studied at the Academy of Fine Arts in Karlsruhe

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    No.: 223970

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:32

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    No.: 223968

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    No.: 223966

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Zátiší s ovocem

    No.: 223711

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:26

    litografie, 1976, 26 x 45,3 cm, sign. PD Z. Oberthorová 76, č. 5/100, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar na koni

    No.: 222119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:24

    ocelorytina, 8 x 6,5 cm, sign. PD J. Švengsbír , č. 141/200, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Porada

    No.: 221905

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:22

    tuš, papír, 22 x 28 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, zašpiněný papír, ,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • J. K. Kormaň

    Žně

    No.: 241587

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:20

    olej, plátno, 53 x 68 cm, sign. LD J. K. Kormaň, rám,

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

    Studie husitů

    No.: 241466

    Auction price: 7.500 CZK (268 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:18

    tužka, papír, 27 x 42 cm, PD monogr B, rám, na rámu oděrky, politá pasparta,

    Current price: 7.500 CZK (268 €)

  • Karel Oberthor

    Závod

    No.: 241270

    Auction price: 2.400 CZK (86 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:16

    litografie, 1978, 21 x 42 cm, sign. DU Oberthor 78, rám, č. 16/100, papír mírně zažloutlý, rám poškozen, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 2.400 CZK (86 €)

  • František Hanák

    Portrét ženy

    No.: 241015

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:14

    tužka, kvaš, papír, 90 x 65,7 cm, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice gladiol

    No.: 241014

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:12

    tužka, kvaš, papír, 1978, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 78, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:10

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kluk a dívka

    No.: 241009

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:08

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kluk u vody

    No.: 241008

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:06

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Povoz s koněm

    No.: 241007

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:04

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    No.: 240799

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:02

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    No.: 240760

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 22:00

    olej, sololit, 1995, 27,8 x 19 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu místy odérky,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)