Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
No.: 280954Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
No.: 277080Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
No.: 270599Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
No.: 270600Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
No.: 270601Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
No.: 245696Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
No.: 245697Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
No.: 245698Auction price: 380 CZK (16 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Hana Urbanová
(1934-2013)
No.: 276805Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Jana Truksová
Strach
No.: 263707Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Truksová
Strach
No.: 195577Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:34
lithography, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. RD Jana Truksová 2010, 17/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jana Truksová
Saturnovy hrátky
No.: 217967Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jana Truksová
Na kolenou
No.: 244852Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jana Truksová
Pocta Marii
No.: 244853Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Toman
(1931-2000)
Husar
No.: 139907Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:30
lithograph, 1982, 25,2 x 20,5 cm, signed RD K. Toman, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Jan Tichý
Počítačová žena
No.: 186139Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:29
acryl, paper, 1992, 80 x 62 cm, sign. RD J. Tichý 92, back described by author, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Jan Tichý
No.: 189232Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:28
akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Jan Tichý
No.: 246654Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:27
akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Jan Tichý
Pastička
No.: 247487Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:26
litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Jan Tichý
Ladění
No.: 247488Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:25
litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Jan Tichý
Kmen
No.: 247489Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:24
litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
No.: 281805Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:23
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Jan Tichý
Brána
No.: 247490Auction price: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
František Škoda
(1925)
Děvčátko s košíkem
No.: 251003Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:22
suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Petra Straková
Figurky
No.: 257057Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Dana Puchnarová
R. Tagore - Gitandjali II.
No.: 264013Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:18
lithography, 1986, 43 x 28 cm, signed lower/right Puchnarová 86, rám, no. 50/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Učitel národů
No.: 250678Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:17
litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV an…
Current price: 50 CZK (3 €)
Jiří Peca
Fontána
No.: 281817Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:16
litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
K. Paták
Smrk
No.: 280969Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:15
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)
No.: 280037Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 17:14
combined graphic technique, paper, 1982, 33 x 23,5 cm, signed lower/right K. Ondreička 82, rám, escribed below by the author, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Brunovsky
Current price: 2.800 CZK (117 €)