On-line auction

.

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    No.: 239738

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:32

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Otakar Sedloň

    (1885-1973)

    Írán

    No.: 245811

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:33

    alvarel, karton, 1942, 26,2 x 19,2 cm, sign. PD Sedloň 1942, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. Masek, J. Preisler, member of SVU Myslbek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Stolle

    (1909-?)

    Slézy

    No.: 239359

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:34

    oil on board , 61,5 x 54,5 cm, signed on lower/right Stolle, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Zubaté křeslo

    No.: 245827

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:35

    koláž, papír, 16,5 x 13,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Silák

    No.: 245826

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:36

    koláž, papír, 23,6 x 17,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Smekáme

    No.: 245761

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:37

    koláž, papír, 21,2 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Hra na křídlovku

    No.: 245763

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:38

    koláž, papír, 13,6 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Na zdraví

    No.: 245762

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:39

    koláž, papír, 14,7 x 13,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Karlův most

    No.: 201041

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:40

    litografie, 1953, 22,5 x 34,5 cm, sign. PD E. Tomanová, 69/200, mírně zažloutlý papír, v horní části mimo tisk protržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The …

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Vašek Vávra

    Krajina vpodvečer

    No.: 215247

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:41

    olej, karton, 34,5 x 42,3 cm, sign. PD Vašek Vávra, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    No.: 244175

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:42

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Zapadlo

    Chalupy

    No.: 241621

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    No.: 234279

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:43

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    No.: 234277

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:44

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    No.: 241657

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:45

    koláž, karton, 1980, 36,7 x 25,5 cm, film USA, režie: John Lee Thompson, hrají: Anthony Quinn, na zadní straně razítko čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Pra…

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Ivana Kotýnková

    Poezie léta

    No.: 242069

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:46

    oil, canvas, 1998, 70,5 x 70,5 cm, signed lower/right Ivana Kotýnková 1998, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Estimate: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    No.: 230134

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:47

    pastel, charcoal, paper, 1963, 94 x 49 cm, signed lower/middle K. Oberthor 63, rám, label on reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Asso…

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

  • Jan Tichý

    Hlava I.

    No.: 190032

    Auction price: 3.600 CZK (134 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:48

    acryle, paper, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. RD J. Tichý 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.600 CZK (134 €)

  • Jan Tichý

    No.: 136605

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:49

    acrylate, paper, 1997, 49,8 x 69,8 cm, signed RD Jan Tichý 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

  • Atelier Reutlinger

    Ema Destinnová

    No.: 245735

    Auction price: 4.400 CZK (163 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:50

    4x fotografie, 1x ručně kolorováno, 49,8 x 19,8 cm, vše značeno Reutlinger Paris, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.400 CZK (163 €)

  • Kindl

    Ždiar

    No.: 245760

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:51

    fotografie, 30-tá léta, 29 x 39 cm, sign. na zadní straně Kindl?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Petr Baďura

    Střechy

    No.: 245725

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:52

    fotografie, 17,3 x 17,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Pasáž Práce

    No.: 245724

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:53

    fotografie, 18,2 x 23,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Baďura

    Zátiší s beznohou panenkou

    No.: 245723

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:54

    fotografie, 17,4 x 17,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Chlapec

    No.: 245786

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:55

    fotografie, 19 x 12,5 cm, autorské razítko vzadu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Julius Effenberger

    Most

    No.: 245719

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:56

    fotografie na aluminiu, 2001, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

  • Julius Effenberger

    Červené sandály

    No.: 245718

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:57

    fotografie na aluminiu, 2001, 70,5 x 46,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Služky

    No.: 245717

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:58

    fotografie na aluminiu, 1997, 46,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Julius Effenberger

  • Julius Effenberger

    Žilo by se jinde

    No.: 245716

    Planned termination: 13. 07. 2020 18:59

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Rypadlo

    No.: 236912

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 07. 2020 19:00

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 1980, 58,7 x 39,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)