On-line auction

.

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    No.: 244523

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:12

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    No.: 244526

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    No.: 244527

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:16

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    No.: 244528

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:18

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Vlnovka - velbloud

    No.: 244529

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:20

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K., rám, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 244530

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:22

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    No.: 244531

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    No.: 244532

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:26

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.),

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    No.: 244533

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:28

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    No.: 244534

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:30

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:32

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:34

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    No.: 244537

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:36

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    No.: 244539

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:38

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    No.: 244540

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Pohádkový strom

    No.: 244541

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:42

    tisk, 37 x 30,5 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 244542

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:44

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    No.: 244543

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:46

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Vodička

    Dvě dívky

    No.: 245237

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:48

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    No.: 245238

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:50

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    No.: 245260

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • D. Justin

    Akt - torzo

    No.: 245263

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:54

    patinovaná sádra, 1993, 76 x 56 cm, PD vyryto D. Justin 93, adjustováno na dřevěné desce, místy oděrky a sedřená barva,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Květy

    No.: 245285

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:56

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Modrá kompozice

    No.: 245298

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:58

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 245304

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:00

    linoryt, 16,4 x 11,2 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , k nedožitým 80. narozeninám svého otce ing. Václava Štilipa vydala jako soukromý tisk Marcela Kýrová, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar A…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Doteky času

    No.: 245306

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:02

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    No.: 245308

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:04

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    No.: 245315

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:06

    litografie, 53 x 28 cm, sign. PD Cinybulk, pasparta, č. 7/20, pasparta na několika místech otřepená, mísrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 245319

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:08

    dřevoryt, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the group Bila…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    No.: 245326

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:10

    Current price: 200 CZK (8 €)