Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:34

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    Položka č.: 244537

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:36

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:38

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohádkový strom

    Položka č.: 244541

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:42

    tisk, 37 x 30,5 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 244542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:44

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 244543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:46

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 245237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:48

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 245238

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:50

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 245260

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 245263

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:54

    patinovaná sádra, 1993, 76 x 56 cm, PD vyryto D. Justin 93, adjustováno na dřevěné desce, místy oděrky a sedřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 245285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:56

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:58

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Bez názvu

    Položka č.: 245304

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:00

    linoryt, 16,4 x 11,2 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , k nedožitým 80. narozeninám svého otce ing. Václava Štilipa vydala jako soukromý tisk Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladate…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 245306

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:02

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nečas

    (1955)

    Výbuch

    Položka č.: 245308

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:04

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 245315

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:06

    litografie, 53 x 28 cm, sign. PD Cinybulk, pasparta, č. 7/20, pasparta na několika místech otřepená, mísrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kompozice

    Položka č.: 245319

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:08

    dřevoryt, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Zahradníková

    (1953)

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:10

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 245332

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:12

    linoryt, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Kompozice

    Položka č.: 245336

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:14

    litografie, 1968, 36 x 45 cm, sign. PD Karla Talabardon 68, rám, č. 7/20, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Plynutí (PF 1997)

    Položka č.: 245337

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:16

    litografie, 1996, 14,5 x 18,8 cm, sign. PD M. Pošvic 96, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Mrak (PF 2014)

    Položka č.: 245338

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:18

    fix, tuš, tužka, papír, 2013, 15 x 21 cm, sign. zezadu J. Kubový, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 245348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:20

    koláž, 1966, 37 x 67,5 cm, PD monogr. PK 66, rám, vzadu autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Dvořák (Jech)

    (1940)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 245354

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:22

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Hadice

    Položka č.: 245560

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:24

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívka při ranní toalety

    Položka č.: 245566

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:36

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Palacios

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:50

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Palacios

    V aréně

    Položka č.: 245574

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:52

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Postava

    Položka č.: 245575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:54

    litografie, 53 x 36,8 cm, sign. DU Roučka, č. 76/100, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook