On-line auction

.

  • Charles Jean Louis Courtry

    (1846-1897)

    Le fumeur (Kuřák)

    No.: 222303

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:00

    lept, 19. století, 18,3 x 14,2 cm, značeno LD Terburg pinx. a Ch. Courtry sc., Collection de Mr. Suermoudt., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Jules Ferdinand Jacquemart

    (1837-1880)

    Le soldat et la fillette qui rit

    No.: 222302

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:01

    lept, 1866, 16,8 x 15,3 cm, značeno DU v desce Jules Jacquemart 1866, dapres Van der Meer de Delft, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jules Ferdinand Jacquemart

    (1837-1880)

    Plat d´Urbino

    No.: 222301

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:02

    lept, 19. století, 15,9 x 16 cm, značeno DU v desce J. Jacquemart del & sculp., Attribué a Orazio Fontana, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Gottlieb Theodor Kempf - Hartenkampf

    (1871-1964)

    Márnice v dřívější císařské nemocnici

    No.: 222309

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:03

    lept, 1903, 16,2 x 13,6 cm, sign. PD G. Kempf, PD v desce popsáno: EHEMALIGEN TODTEN KAMMER KAISERSPITAL 22/4 03, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Akademie der Bildenden Künste in Vienna under the Austrian painters Julius Berger (1850–1902), Leopold Karl Müller (1834–92), Josef Mathi…

    Current price: 500 CZK (18 €)

    (1871-1964)

    Dáma v kloboučku

    No.: 222308

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:04

    lept na japanu, 1902, 15 x 9,8 cm, sign. PD G. Kempf, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Akademie der Bildenden Künste in Vienna under the Austrian painters Julius Berger (1850–1902), Leopold Karl Müller (1834–92), Josef Mathias von Trenkwald (1824–97) and August Eisenmenger (1830–1907…

    Current price: 700 CZK (25 €)

    (1871-1964)

    Hospodyně

    No.: 222307

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:05

    kolorovaný lept, 1902, 23 x 13,5 cm, sign. PD G. Kempf, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Akademie der Bildenden Künste in Vienna under the Austrian painters Julius Berger (1850–1902), Leopold Karl Müller (1834–92), Josef Mathias von Trenkwald (1824–97) and August Eisenmenger (1830–19…

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    No.: 212651

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:06

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Belveder

    No.: 239590

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:07

    olejová tempera, karton, 33,5 x 29 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v horní části mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky u Vortové

    No.: 219976

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:08

    olej, plátno, 1941, 70 x 50 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Paseka a buky na podzim pod Devíti Skalami

    No.: 219975

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:09

    olej, plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Karla Dušková

    (1926)

    Alice

    No.: 239543

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:10

    olej, plátno, 70 x 60 cm, blindrám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    No.: 241482

    Auction price: 1.300 CZK (47 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:11

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (47 €)

  • Dvořák

    Cyrano

    No.: 245650

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:12

    akvarel, karton, 1948, 24 x 10,5 cm, sign. PD Dvořák 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Pro kominíky - italské střechy

    No.: 245614

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:13

    tužka, papír, 24,5 x 31,8 cm, monogr. PD F. E., značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    No.: 245642

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:14

    litografie, 42,5 x 55 cm, sign. PD Al Fišárek, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž s hudebními alby

    No.: 225348

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:15

    koláž, papír, 31 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Proláž

    No.: 225347

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:16

    koláž, papír, 22,8 x 30 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Pramička u břehu

    No.: 245640

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:17

    litografie, 1941, 37,8 x 53,2 cm, při levém okraji mimo tisk na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • K. A. Haloun

    Koupel

    No.: 245651

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:18

    akvarel, papír, 1994, 19,5 x 10,5 cm, sign. PD K. A. Haloun, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • K. A. Haloun

    No.: 245649

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:19

    olej, sololit, 1977, 32,5 x 20 cm, sign. PD Haloun 77, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Krajina s jezerem

    No.: 245682

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:20

    olej, karton, 18 x 25 cm, sign. LD E. Hosperger, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bruckner at The Academy of Fine Arts in Munich

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    No.: 239604

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:21

    křída, papír, 44 x 61 cm, sign. PD Hurdálek, rám, práce hronovského malíře, který se ve své tvorbě zaměřoval na oblast Krkonoš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    No.: 227522

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:22

    olej, karton, 34 x 40 cm, sign. L. D. J. K. Jelínek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    No.: 236645

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:23

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Scéna

    No.: 245662

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:24

    suchá jehla, 1946, 15,7 x 24,5 cm, sign. PD Jiroudek 46, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Walther Klemm

    (1883-1957)

    Orel a jeho kořist

    No.: 245641

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:25

    dřevoryt, kolem 1920, 31,7 x 21,2 cm, sign. PD WKlemm, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Krajina s vodní hladinou

    No.: 245613

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:27

    akvarel, tuš, papír, 1948, 15,4 x 21 cm, sign. PD Fr. Líbal 1948, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    No.: 236752

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:28

    lept, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD A. Majer, rám, 42/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Letní den

    No.: 221511

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:29

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    No.: 221690

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:30

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)