On-line auction

.

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Větrný mlýn

    No.: 222235

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:16

    olej, plátno, 14,4 x 10,4 cm, sign. PD JDlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Rosetti v Nice

    No.: 222236

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:18

    olej, papír, 15 x 9,9 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hamburk

    No.: 222237

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:20

    olej, plátno, 14,5 x 10 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    No.: 222238

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:22

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    No.: 222239

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:24

    olej, sololit, 14 x 18 cm, sign. PD DLabal, odřené okraje, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večerní Frankfurt

    No.: 222240

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:26

    olej, sololit, 18 x 13,8 cm, sign. PD DLabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    No.: 222241

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:28

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Sova (Ex libris J V)

    No.: 223967

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:30

    dřevoryt, 13,2 x 11,2 cm, sign. DU J:Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Továrna (Ex libris Frant. Záleský)

    No.: 223969

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:32

    lept, 1944, 10 x 5,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, č. 40/75, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    No.: 224723

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:34

    olej, karton, 44 x 34 cm, sign. PD Jelen, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    No.: 225163

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:36

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, ,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 225427

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:38

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    No.: 225436

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:40

    zinkografie, 1944, 7,6 x 4,8 cm, DU značeno KSvolinský 1944, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Nedej zahynouti!

    No.: 225444

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:42

    dřevoryt, 13,3 x 9,8 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    No.: 226789

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:44

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, ,

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Hrad (Ex libris J. Obratil)

    No.: 227033

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:46

    lept, 3,5 x 4 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Věže (Ex Libris Dr. Jan Šnobr)

    No.: 227083

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,2 x 6,7 cm, vzadu potištěno ,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    No.: 228068

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:50

    linocut, 1962, 23,7 x 37,5 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal 62, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    No.: 228085

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:52

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    No.: 228148

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:54

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, ,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Malý

    Večerní Slapy

    No.: 228295

    Auction price: 720 CZK (27 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:56

    pastel, papír, 1976, 40 x 60 cm, sign. LD Jiří Malý 76, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 720 CZK (27 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    No.: 228413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:58

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    No.: 228414

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:00

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u hradu

    No.: 228416

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:02

    akvarel, papír, 1944, 19,2 x 24,4 cm, sign. PD B. Ullrych 44, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 228424

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Zátiší s jahodami

    No.: 228460

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:06

    suchá jehla, 1958, 12,2 x 17 cm, sign. PD Ant Homolka, použito jako PF 1958, , the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Při tanci

    No.: 228465

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:08

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    No.: 228497

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:10

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, ,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    No.: 228504

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:12

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Inuit

    No.: 228795

    Auction price: 180 CZK (7 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:14

    slepotisk, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 180 CZK (7 €)