Ladislav Pejchl
(1901-1973)
Starý hřibotov v zimě
No.: 313Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:12
olej, plátno, 59 x 70 cm, sign. LD L. Pejchl, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Partie z Krkonoš
No.: 312Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:11
olej, lepenka, 1923, 73,5 x 60 cm, sign. PD Jaroslav Grus, rám, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Jarní krajina
No.: 311Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:10
olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, disciple of Prof. Julius Mařák, Antonín Slavíček and Rudolf Otto von Ottenfeld at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
No.: 310Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzadu ve výřezu popis
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Motýl
No.: 309Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:08
koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Davril
Zimní potok
No.: 308Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jos. Tauš?
Panenská ulice
No.: 307Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:06
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Oldřich Šebor
(1892-1930)
Vesnice
No.: 306Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:05
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Current price: 400 CZK (17 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Kostel v Králově poli
No.: 305Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:04
litografie, 21 x 15 cm, sign. LD Ed. Milén, rám, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Eduard Milén
(1891-1976)
Rybník v Králově poli
No.: 304Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:03
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Ed. Milén, rám, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Bernard Daníček
Loď na moři
No.: 303Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:02
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Daníček M. Král
Zima
No.: 302Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:01
olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám
Daníček M. Král
No.: 301Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:00
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. PD M. Daníček Král, rám
J. Weigl
Vřesová studánka
No.: 300Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:59
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Hrad s krajinou
No.: 299Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
K. Lang
Stará radnice po náletu
No.: 297Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Ladislav Svobodník
(1904-1970)
Alej
No.: 296Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
No.: 295Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
No.: 294Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 650 CZK (28 €)
Julia Sábová
Mořské pobřeží
No.: 293Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
No.: 292Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
No.: 291Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:50
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Figura
No.: 290Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:49
suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Petr Vlček
Na pláži
No.: 289Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47
Current price: 1.350 CZK (57 €)
Quido Mánes (připsáno)
(1828-1880)
Kachny
No.: 287Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Current price: 8.000 CZK (334 €)
F. Pešl
Žně
No.: 286Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Českomoravská vysočina
No.: 285Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Current price: 1.650 CZK (69 €)
František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
No.: 284Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám