• Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    Maruška

    No.: 50

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:49

    kniha, il. A. Scheiner, napsal V. Říha, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1918, sešit, nestr., velmi dobrý až výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    E. Krásnohorská a A. Sluková: Pohádky zimního večera

    No.: 51

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:50

    kniha, il. A. Scheiner, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1941, pův. plpl. vazba, 168s., nepatrně rozvolněná vazba, při krajích mírně odřené desky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Artuš Scheiner

    (1863-1938)

    B. Sílová: Mičula na vandru

    No.: 52

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:51

    kniha, il. A. Scheiner, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1938, pův. plpl. vazba, 80s, lehce rozvolněná vazba, hřbet desek na horním a dolním okraji mírně natržený, nepatrná skvrna na ořízce, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    O perníkové chaloupce

    No.: 53

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:52

    kniha, litografické ilustrace a obálka, autor neurčen, bez nakl. údajů, sešit, nestr., ob. na hřbetu mírně natržená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Hanuš Schweiger

    (1854-1912)

    B. Němcová: O dvanácti měsíčkách

    No.: 54

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:53

    kniha, obálka zinkografií H. Schweiger, bez nakl. údajů, sešit, 6s., flíčky na obálce, při hřbetu krátce natrženo, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Hanuš Schweiger

    (1854-1912)

    S. Javor: Oslí kůže

    No.: 55

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:54

    kniha, obálka zinkografií H. Schweiger, bez nakl. údajů, sešit, 6s., flíčky na obálce, na hřbetu natrženo, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Karel Václav Rais

    (1859-1926)

    Vodník pod skalou vyšehradskou

    No.: 56

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:55

    kniha, il. M. Kredbová, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1922, sešit, 14s., oslí růžky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Rudolf Mates

    (1881-1966)

    J. Jelínek: Zvonky (Druhá kytička poupat)

    No.: 57

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:56

    kniha, il. R. Mates, vyd. FY Zápotočný a spol., Praha, 1941, pův. plpl. vazba, 56s., odřené okraje desek, blok listů ve velmi dobrém stavu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Karel Zeman

    (1910-1989)

    Le Roi Lavra

    No.: 58

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:57

    kniha, film a loutky K. Zeman dle lit. předlohy K.H. Borovského, fotografie E. Ludvík a J. Moravec, vyd. Artia, Praha, nedat., pův. plpl. vazba, nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    No.: 19687

    Auction price: 107.000 CZK (3.822 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Current price: 107.000 CZK (3.822 €)

  • Pavel Besta

    Místo nohou křídla

    No.: 19686

    Auction price: 69.000 CZK (2.465 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Current price: 69.000 CZK (2.465 €)

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    No.: 19685

    Auction price: 63.000 CZK (2.250 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 63.000 CZK (2.250 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    No.: 19684

    Auction price: 30.600 CZK (1.093 €)

    START AUCTION ...

    oil on hardboard, 41 x 120 cm, signed lower/right František Říha, slightly yellowed, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 30.600 CZK (1.093 €)

    Estimate: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Lighthouse of Love II

    No.: 19690

    Auction price: 75.000 CZK (2.679 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas , 99 x 69 cm, signed lower/right Laštovka, frame , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 75.000 CZK (2.679 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    No.: 19683

    Auction price: 15.000 CZK (536 €)

    START AUCTION ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 15.000 CZK (536 €)

    Estimate: k CZK

  • Michal Singer

    Epicentrum

    No.: 19682

    Auction price: 35.000 CZK (1.250 €)

    START AUCTION ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, Michal Singer (1959) je významným představitelem současné české figurativní malby. Jeho malířská tvorba se nachází na pomezí exprese, vyznačuje se originální, nezaměnitelnou tvarovou deformací, autor také ve svých dílech často klade pasty do vysokých v…

    Current price: 35.000 CZK (1.250 €)

    Estimate: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    No.: 19681

    Auction price: 16.000 CZK (572 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV

    Current price: 16.000 CZK (572 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    No.: 19680

    Auction price: 43.800 CZK (1.565 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Current price: 43.800 CZK (1.565 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    No.: 19692

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    START AUCTION ...

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Associa…

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    No.: 19691

    Auction price: 11.000 CZK (393 €)

    START AUCTION ...

    lept, 1911, 16,3 x 37,5 cm, sign. PD Emil Orlik 1911, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, studied at the private school of H. Knirr in Munich and The Academy of Fine Arts in Munich

    Current price: 11.000 CZK (393 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    No.: 19673

    Auction price: 65.000 CZK (2.322 €)

    START AUCTION ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 65.000 CZK (2.322 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    No.: 19671

    Auction price: 45.000 CZK (1.608 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 1963, 70 x 50 cm, signed upper/right Malát 63, rám, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 45.000 CZK (1.608 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    No.: 19664

    Auction price: 58.000 CZK (2.072 €)

    START AUCTION ...

    Current price: 58.000 CZK (2.072 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    No.: 19659

    Auction price: 11.800 CZK (422 €)

    START AUCTION ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 11.800 CZK (422 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    No.: 19658

    Auction price: 24.000 CZK (858 €)

    START AUCTION ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Current price: 24.000 CZK (858 €)

  • Dan Trantina

    No.: 19657

    Auction price: 14.500 CZK (518 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 14.500 CZK (518 €)

  • Pavel Matyska

    Zelená noc

    No.: 19656

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    No.: 19655

    START AUCTION ...

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Winter landscape

    No.: 19638

    Auction price: 115.000 CZK (4.108 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 93, 5 x 114 cm, sign. lower/right K. Schadt, framed, the disciple of prof. A. Kalvoda

    Current price: 115.000 CZK (4.108 €)

  • Roman Trabura

    Kostel

    No.: 19628

    START AUCTION ...

    missing, 2003, 129 x 76,5 cm