• Bohumil Ullrych

    Postava ženy (akt)

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:02

    tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s překríženou rukou (akt)

    No.: 2

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:04

    tužka, akvarel, papír, 1929, 29 x 17,5 cm, sign. PD Ullrych 29, nalepeno na papíru, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, na okrajích stopy po nalepen, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:06

    akvarel, tuš, papír, 1927, 18,9 x 26 cm, sign. PD. B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie z koupání (akt)

    No.: 4

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:08

    akvarel, tuš, papír, 1927, 19 x 15,5 cm, sign. PD B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, na rozích papíru stopy po lepení, ,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    No.: 8

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:16

    tempera, karton, 1944, 46 x 37,5 cm, sign. LD B. Ullrych 44, jen nepatrná odření na okrajích kartonu, ,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři koupající se pradleny

    No.: 9

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:18

    olej, karton, 21,4 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě koupající se dívky

    No.: 10

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:20

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumia Ullrycha, u pravého okraje papír lehce přeložen, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt

    No.: 12

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:24

    tužka, tempera, papír, 41,8 x 31,5 cm, značeno razítkem PD Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

  • Bohumil Ullrych

    Žena v žlutém šátku

    No.: 13

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:26

    akvarel, papír, 45,8 x 34,5 cm, sign. LD B. Ullrych , ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v rudém šátku

    No.: 14

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:28

    tužka, akvarel, papír, 1945, 43,2 x 34 cm, sign. PD B. Ullrych 45, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    No.: 15

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:30

    tempera, pastel, papír, 1941, 60,2 x 44 cm, sign. PD B. Ullrych 41, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stydlivá dívka

    No.: 16

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:32

    tempera, tužka, papír, 42 x 31,5 cm, značeno PD razítkem Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s růžovým šátkem

    No.: 18

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:36

    tužka, akvarel, papír, 59,8 x 43,5 cm, ,

  • Bohumil Ullrych

    Žena v bílém šátku

    No.: 19

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:38

    olej, papír, 50 x 40,5 cm, ,

  • Bohumil Ullrych

    Žena v růžovém šátku

    No.: 20

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:40

    tužka, akvarel, papír, 1947, 52,2 x 38 cm, sign. LD B. Ullrych 47, pravý horní roh papíru přeložen, ,

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u vody

    No.: 21

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:42

    tužka, akvarel, papír, 1941, 73,2 x 51,3 cm, sign. LD B. Ullrych 41, na papíru drobné hnědé tečky, spodní a horní okraj papíru otřepeny, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 22

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:44

    pencil, watercolor, paper, 59,9 x 43,8 cm, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 23

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:46

    watercolor, paper, 60,5 x 48,5 cm, slightly yellowed paper edges, ,

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 24

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:48

    tužka, akvarel, papír, 1947, 18,9 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, papírová pasparta, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 25

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:50

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ctirad a Šárka

    No.: 27

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:54

    olej, plátno, karton, 1940, 27,2 x 34,3 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, vzadu na kartonu popsáno autorem, při okrajích lehce otřepené plátno, ,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    No.: 28

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:56

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", lehce zašlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    No.: 29

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 14:58

    oil, canvas, 20,5 x 26 cm, signed left/lower B. Ullrych, Canvas frayed on upper edge, ,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    No.: 30

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:00

    oil, canvas, 28,3 x 35 cm, marked: From the estate of Bohumil Ullrych, frayed edges of canvas;, ,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 31

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:02

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, ,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    No.: 32

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:04

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, ,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 33

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:06

    olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm, ,

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    No.: 34

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:08

    olej, papír, 1945, 29,8 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 45, ,

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 35

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:10

    olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 36

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:12

    olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen, ,

    Current price: 2.100 CZK (84 €)