• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    No.: 255507

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:33

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pácha u Řešeta

    No.: 255508

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:34

    tužka, papír, 1880, 17,5 x 31 cm, sing. PD KubaLud, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    No.: 255509

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:35

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    No.: 255510

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:36

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pod šancemi v Březnici

    No.: 255511

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:37

    tužka, papír, 1917, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 1917, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Římské vykopávky Rovinského v Dukle (Černá hora)

    No.: 255512

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:38

    tužka, papír, 1890, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 13/5 90, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skála na Páchu u Cimburka

    No.: 255513

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:39

    tužka, papír, 1880, 20 x 29 cm, sign. PD Kuba Lud. 23.4.1880, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Světnice v Sitariji Slovinské na Višarji

    No.: 255514

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:40

    tužka, papír, 1889, 18 x 26 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ukrajinský mlýn

    No.: 255516

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:41

    tužka, papír, 1886, 12 x 21 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice v Kutné hoře

    No.: 255517

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:42

    tužka, akvarel, papír, 1880, 14 x 9 cm, sign. PD LKuba 1880, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích

    No.: 255518

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:43

    tužka, papír, 1884, 11,7 x 27,8 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vápenka nad Trbižem (Slovenia)

    No.: 255520

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:44

    tužka, papír, 1889, 10 x 16 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    No.: 255521

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:45

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojščica na Istrii (Slovenia)

    No.: 255523

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:46

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z Kutné hory: v údolí Páchu (pod sv. Barborou)

    No.: 255525

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:47

    tužka, papír, 1884, 8,5 x 15,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek v Javornice

    No.: 255526

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:48

    tuš, papír, 1932, 11,5 x 18,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Freithurn - Pobrežje

    No.: 255527

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:49

    tužka, papír, 1888, 10 x 10 cm, sign. PD Kuba 22/8 88, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    No.: 255528

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:50

    tužka, papír, 1880, 8 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chvalkovický zámek

    No.: 255529

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:51

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 13 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kaplička u Roztěže

    No.: 255530

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:52

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lublaň

    No.: 255531

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:53

    tužka, papír, 1888, 9 x 14,5 cm, rám, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nádvoří hradu Pobrežje

    No.: 255532

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:54

    tužka, papír, 13 x 10 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nymburský chrám

    No.: 255533

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:55

    tužka, papír, 1906, 8,8 x 13,4 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    U Štipoklas

    No.: 255534

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:56

    tužka, papír, 1882, 7 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V údolí Vrchlice

    No.: 255535

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:57

    tužka, papír, 1882, 10 x 11 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vnitřek hradu Freithurn - Pobrežje

    No.: 255536

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:58

    tužka, papír, 11,5 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zbraslavice od jihu

    No.: 255537

    Planned termination: 25. 10. 2021 14:59

    tužka, papír, 1882, 8 x 13 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner