• Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Rankov I.

    Položka č.: 258948

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:51

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Doudlebsko II.

    Položka č.: 258949

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:52

  • Jan Mráček

    Z Klosterneuburgu

    Položka č.: 258950

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:53

    akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Tůma

    (1907-1943)

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 258951

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:54

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Nábřeží

    Položka č.: 258952

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:55

    akvarel, papír, 1986, 14 x 6,3 cm, sign. LD Kolínská, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Portrét

    Položka č.: 258953

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:56

    tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 258954

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2021 17:57

    akvarel, papír, 1940, 48,3 x 60,3 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)