• Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    No.: 218175

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:38

    litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    No.: 218182

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:40

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    No.: 218249

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:42

    olej, papír, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    No.: 218262

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:44

    olej, papír, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    No.: 218490

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:46

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artis…

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    No.: 218492

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:48

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    No.: 218542

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:50

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    No.: 219349

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:52

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of F…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    No.: 219350

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:54

    rudka, papír, 33 x 43 cm, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    No.: 221750

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:56

    linoryt, 1962, 28,3 x 37,3 cm, sign. PD L. Stejskal 62, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of F…

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    No.: 222161

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:58

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad polem

    No.: 222162

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:00

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    No.: 222253

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:02

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Růžička

    Spirála

    No.: 222274

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:04

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    No.: 223695

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:06

    etching, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. RD Clara Istlerová, No. 1/2, paper at the edges crumpled, , the disciple of F. Muzika

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    No.: 223920

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:08

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    No.: 224273

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:12

    dřevoryt, 1976, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD M. Kurnna, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    No.: 225215

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:14

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:16

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 225427

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:18

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    No.: 225433

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:20

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:22

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 226993

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:24

    dřevoryt, 10 x 8,2 cm, značeno v desce KK,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    No.: 227041

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:26

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    No.: 228150

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:28

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Parníky - New Orleans

    No.: 228238

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:30

    pastel, papír, 21 x 31 cm, sign. PD BohUllrych, papír mírně pomuchlaný, ,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:32

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    No.: 228504

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:34

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    No.: 228505

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:36

    litografie, 1970, 10,3 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 70,

    Current price: 40 CZK (2 €)