auction history

  • František Skála

    Chalupa

    No.: 280894

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:29

    tužka, papír, 1917, 11 x 15 cm, sign. PD F. Skála 21/6 17, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Pár v krojích

    No.: 280904

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Náměstí v zimě

    No.: 280933

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:13

    akvarel, tužka, papír, 15,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Městečko

    No.: 280965

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:12

    olej, plátno, 41 x 55 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Václav Mezera

    Zahrad

    No.: 280899

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:09

    pastel, karton, 24 x 31 cm, sign. PD Mezera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • František Pavel Malý

    (1882-1952)

    Voják

    No.: 280867

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:07

    tuš, papír, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD František P. Malý, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • F. Machač

    Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry

    No.: 280934

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    V zimě

    No.: 280827

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nový svět

    No.: 280824

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:18

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The A…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jana Reinerová

    Zeď

    No.: 280830

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:14

    litografie, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 77/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nerudova ulice

    No.: 280956

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:13

    lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Egon Kobe

    Staroměstský orloj

    No.: 280825

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:10

    lept, 15,5 x 12 cm, sign. PD , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Kampa

    No.: 280936

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:08

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy …

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Karlův most

    No.: 280937

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:07

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jarmila Čermáková

    Nové zámecké schody

    No.: 280957

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:03

    suchá jehla, mezzotinta, 29 x 16,8 cm, sign. PDJ. Čermáková, pasparta, č. 38/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jarmila Čermáková

    Zahrady pod Pražským hradem

    No.: 280958

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:02

    suchá jehla, mezzotinta, 34 x 20 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kubistická lampa Emila Králíčka

    No.: 280891

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:00

    litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    PF 1948 Zdeněk a Marie Jeřábkovi

    No.: 280742

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:54

    tisk, 10,6 x 12,7 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Cyril Bouda

    PF 1973

    No.: 280739

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:48

    litografie, 1972, 9,7 x 15 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1964

    No.: 280738

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:46

    litografie, 1963, 10,5 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    Růže

    No.: 280736

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:42

    mědirytina, 10 x 3,2 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Pištec

    No.: 280735

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:40

    mědirytina, 1951, 8,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1948

    No.: 280734

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:38

    mědirytina, 1947, 6,8 x 3,2 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1969

    No.: 280732

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:34

    litografie, 1968, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét muže

    No.: 280730

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 16:30

    mědirytina, 9,5 x 6 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    No.: 280710

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 15:50

    dřevoryt, 12,7 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Muzeum v Opavě

    No.: 280708

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 15:46

    litografie, 1997, 19,8 x 16,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Tábořiště

    No.: 280707

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 15:44

    litografie, 1992, 20,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Bertramka

    No.: 280704

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    litografie, 1991, 7,6 x 15 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel Narození Panny Marie v Písku

    No.: 280706

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 15:42

    litografie, 1972, 22,3 x 15,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.320 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids