• Petr Fišárek

    Útes

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:00

    akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Svítání

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:01

    olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    No.: 3

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:02

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Café

    No.: 4

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:03

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Na hřišti

    No.: 5

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:04

    olej, karton, 1994, 30,5 x 38 cm, sign. PD Fišárek 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice II.

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:05

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. DU Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice III.

    No.: 7

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:06

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice V.

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:07

    olej, karton, 1995, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VI.

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:08

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VII.

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:09

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice IV.

    No.: 11

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:10

    olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice IX.

    No.: 12

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:11

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XIII.

    No.: 13

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:12

    olej, karton, 1997, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD 97 Fišárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Bílá zóna

    No.: 14

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:13

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Ulice

    No.: 15

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:14

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice I.

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:15

    olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XI.

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:16

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XII.

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:17

    olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Město

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:18

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    V noci

    No.: 20

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:19

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompotice VIII.

    No.: 21

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:20

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Tvář

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:21

    olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice X.

    No.: 23

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 10:22

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Aleš Lamr

    Salome

    No.: 1

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:00

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 24/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Aleš Lamr

    Blýskanice

    No.: 2

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:01

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 25/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Aleš Lamr

    Odaliska

    No.: 3

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:02

    litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 80/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Aleš Lamr

    B. H. H.

    No.: 4

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:03

    litografie, 1988, 72,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 1/45, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    No.: 5

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:04

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Nařvan

    No.: 6

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:05

    lept, 1993, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Istler 93, č. 14/100, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Extáze

    No.: 7

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 16:06

    lept, 1993, 19,5 x 14,9 cm, sign. PD Istler 93, č. 94/100, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 1.200 CZK (50 €)