Portréty japonských žen ( 2 pohledy)

    No.: 249220

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:04

    tisk, 14 x 9 cm, pohlednice jsou zezadu popsané, jedna z pohlednich lehce pokrčena PD v rohu a u pravého okraje papíru,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portréty japonských žen ( 3 pohledy)

    No.: 249221

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:06

    tisk, 13,9 x 8,9 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Japonské slavnosti (pohled)

    No.: 249222

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:08

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    No.: 249223

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:10

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    No.: 249224

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:12

    olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, ,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Veselá selka

    No.: 249225

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:14

    olej, plátno, 1933, 17 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 33, pasparta, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Brodící se děti

    No.: 249226

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:16

    olej, plátno, 1939, 33,8 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí rozhovor

    No.: 249227

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:18

    olej, karton, 25,8 x 35,9 cm, sign. PD B. Ullrych, na několika místech na okrajích lehce odřeno, ,

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét pradleny

    No.: 249228

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:20

    olej, karton, 1934, 32 x 26 cm, sign. LD B, Ullrych 34, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Do lázně

    No.: 249229

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:22

    olej, karton, 1933, 33 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych 1933, levý a horní okraj odřen, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Herci

    No.: 249230

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:24

    olej, plátno, 1934, 25,2 x 19,6 cm, sign. PD B. Ullrych 34, papírová pasparta, ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét dámy

    No.: 249231

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:26

    lept, 14 x 10 cm, značeno DU razítkem TFŠ, pasparta, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Jiří Chadima

    Přívoz I.

    No.: 249232

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:28

    litografie, 12,5 x 38,5 cm, sign. PD Chadima, rám, č. 3//50, vzadu nalepen štítek dílo a razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, , the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of th…

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Malines

    No.: 249233

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:30

    lept, 1920, 32,5 x 22,5 cm, sign. PD J C Vondrouš, pasparta, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives

    No.: 249234

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:32

    litografie, 35,5 x 25,5 cm, rám, poškozeno,

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad

    No.: 249235

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:34

    dřevoryt, 44 x 38 cm, značeno LD ve dřevě VK-30, rám, poškozeno, neodborně restaurováno, na rámu oděrky, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of…

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Veduta Prahy

    No.: 249236

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:36

    ocelorytina, 6,5 x 10,5 cm, značeno PD Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Nova a Vetera

    No.: 249237

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:38

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)