Venkovská scéna

    No.: 578

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:37

    tapisérie, 70 x 131 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem original tapestry wall hanging, England, Worcestshire,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Vojáci

    No.: 612

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 10:11

    olej, deska, 35 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Existence

    No.: 668

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 11:07

    tužka, papír, 1959, 20,8 x 27,8 cm, PD popsáno Existence 26.6.59, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Na procházce

    No.: 669

    Planned termination: 09. 12. 2022 11:08

    tužka, papír, 29,8 x 21,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Spickendorf

    No.: 789

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 13:08

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Ikona

    No.: 827

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 13:46

    malba na papíře nalepeném na dřevě, zlato, kov, 24,5 x 15 cm, ve dřevě dírky od červotoče, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Panna Marie

    No.: 855

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 14:14

    anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Stavení

    No.: 972

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 16:11

    suchá jehla, 17 x 14,5 cm, rám

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Pasáček

    No.: 973

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 16:12

    olej, plátno, 50 x 35,5 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    No.: 974

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 16:13

    olej, sololit, 42,5 x 56 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Mísa s ovocem

    No.: 1038

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 17:17

    pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    Siege of Prague, map

    No.: 300

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 08. 12. 2022 15:00

    copperplate, 49 x 70 cm, framed

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Holy Family

    No.: 113

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    oil, wood, 78,5 x 64,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Podobizna muže s brýlemi

    No.: 245395

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 12. 12. 2022 18:08

    olej, plátno, 49 x 36,5 cm, rám, na malbě drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Jezero Bled

    No.: 266875

    Planned termination: 12. 12. 2022 19:40

    olej, plátno, 68 x 100 cm, klínový rám, plátno mírně prohnuté, na malbě místy drobné škrábance,

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 18:38

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dům za stromy

    No.: 235351

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 18:56

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Dívka s holoubky (modrá varianta)

    No.: 235392

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:02

    suchá jehla, 10,6 x 7,5 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Dívka s holoubky (zelená varianta)

    No.: 235394

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:06

    suchá jehla, 10,6 x 7,4 cm, papír ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 19:14

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    No.: 246751

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:14

    litografie, 8 x 8 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:16

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)

    No.: 249219

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:28

    tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Japonské slavnosti (pohled)

    No.: 249222

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:30

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:36

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Kopretiny ve váze

    No.: 249547

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 12. 2022 20:44

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Portrét T.G. Masaryka

    No.: 260072

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:24

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    No.: 260926

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:42

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    7 x pohlednice z Benátek

    No.: 260927

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 18:44

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Pohled na louku

    No.: 262400

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 12. 2022 19:12

    olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva,

    Current price: 80 CZK (4 €)