Staroměstské náměstí v Praze

    No.: 385

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:24

    pastel, papír, 11 x 13, 5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Rybník

    No.: 228672

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 01. 2021 14:34

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Kus salámu

    No.: 233477

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 01. 2021 14:37

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Děti

    No.: 251447

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:48

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kopretiny

    No.: 251448

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:49

    dřevoryt, 61 x 23 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Mars

    No.: 251463

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:04

    litografie, 32 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    No.: 252517

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 01. 2021 16:57

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květiny a zátiší

    No.: 252536

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 01. 2021 17:16

    12 x akvarel, tužka, papír, 1954, 29,5 x 20,8 cm, skicák, kroužkový blok, mírně poškozené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Lední revue v Českých Budějovicích

    No.: 253064

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:24

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Jeden kus života

    No.: 253066

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:26

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    No.: 253886

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Horská chata

    No.: 253944

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:18

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Krajina s potůčkem

    No.: 253943

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:19

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Dívka na schodech

    No.: 253922

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:20

    lept, 10 x 6,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Vesnice

    No.: 226853

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 13:51

    litografie, 1985, 10,6 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Satyr a víla

    No.: 138337

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 13:52

    etching, 1996, 9,7 x 6,8 cm, signed DM illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Karlův most

    No.: 226866

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:44

    litografie, 1991, 15,8 x 22 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 221928

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:45

    běloba, papír, 24 x 16,4 cm, monogr. PD K, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Žena v kroji

    No.: 220938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:58

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Letní krajina

    No.: 225447

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:36

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    No.: 225455

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:38

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:40

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 227000

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:16

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    No.: 228798

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:18

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Portrét dívky

    No.: 240789

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:26

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:28

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Kluk a dívka

    No.: 241009

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:32

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Zasněžené sousoší

    No.: 241035

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:38

    Current price: 170 CZK (7 €)