Staroměstské náměstí v Praze

    No.: 385

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 02. 2021 20:24

    pastel, papír, 11 x 13, 5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Setkání

    No.: 1668

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:28

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Chatrč

    No.: 1669

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:29

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Múza (P. F)

    No.: 1675

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:35

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 1677

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:37

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    No.: 1678

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:38

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 1679

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:39

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Strom ve větru

    No.: 1680

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:40

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Náměstí

    No.: 1682

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:42

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    No.: 1683

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:43

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Voraři

    No.: 1684

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:44

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 1695

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:55

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Hodiny

    No.: 1696

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:56

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Za oknem

    No.: 1697

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:57

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Doteky času

    No.: 1698

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:58

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1699

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:59

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Břízy u řeky

    No.: 1700

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:00

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Pardubický zámek

    No.: 1701

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:01

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Achilles

    No.: 1702

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:02

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kompozice (PF 1999)

    No.: 1705

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:05

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 252517

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 01. 2021 16:57

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květiny a zátiší

    No.: 252536

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 01. 2021 17:16

    12 x akvarel, tužka, papír, 1954, 29,5 x 20,8 cm, skicák, kroužkový blok, mírně poškozené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Lední revue v Českých Budějovicích

    No.: 253064

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:24

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Jeden kus života

    No.: 253066

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:26

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    No.: 253886

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Horská chata

    No.: 253944

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:18

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Krajina s potůčkem

    No.: 253943

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:19

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Dívka na schodech

    No.: 253922

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:20

    lept, 10 x 6,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Vesnice

    No.: 226853

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 13:51

    litografie, 1985, 10,6 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Satyr a víla

    No.: 138337

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 13:52

    etching, 1996, 9,7 x 6,8 cm, signed DM illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids