-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
No.: 1072Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
No.: 1073Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Prodavač
No.: 1074Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
V bytovém družstvu
No.: 1075Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
Demonstrujeme vsedě
No.: 1076Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
No.: 1077Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
No.: 1078Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Pražské Jaro
No.: 1079Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
V kleci
No.: 1080Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Po úrazu
No.: 1081Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:45
tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
No.: 1082Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
U Národního divadla
No.: 1083Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Středisko ochránců přírody
No.: 1084Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Staré město
No.: 1085Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
No.: 1086Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
No.: 1087Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
No.: 1089Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
No.: 1090Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
No.: 1091Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:55
tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
No.: 1092Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:56
tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
No.: 1093Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:57
tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
No.: 1094Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
No.: 1095Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
No.: 1096Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
No.: 1097Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
No.: 1098Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
No.: 1099Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
No.: 1100Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
No.: 1101Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
No.: 1102Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
No.: 1103Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
No.: 1104Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
No.: 1105Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
No.: 1106Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
No.: 1107Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
No.: 1108Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
No.: 1109Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
No.: 1110Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:14
tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
No.: 1111Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
No.: 1112Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
No.: 1113Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:17
tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
No.: 1114Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
No.: 1115Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Skica muže
No.: 1116Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
No.: 1117Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
No.: 1118Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:22
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
No.: 1119Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Muž s brýlemi
No.: 1120Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladislav Vančura
No.: 1121Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:25
tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1122Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
No.: 1123Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:27
tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
No.: 1124Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
No.: 1125Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1126Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:30
tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor
No.: 1127Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
No.: 1129Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
No.: 1130Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
No.: 1131Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
No.: 1132Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
No.: 1133Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
No.: 1134Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Saša Rašilov
No.: 1135Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:39
tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
No.: 1136Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:40
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ladislav Pešek
No.: 1137Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:41
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1138Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:42
tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
No.: 1139Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch
No.: 1140Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:44
uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
No.: 1141Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Voják
No.: 1142Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:46
tužka, papír, 30 x 21 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
No.: 1144Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:48
rytina, 60,3 x 77,9 cm, v tisku LD: Peint par Victor Adam,, PD: lith par Marin Lavigne. mimo tisk LD: Hemiegegehen von F.C. Vogel in Frankfort A/M, papír odřený a potrhaný, s četnými hnědými skvrnkami, v tisku cca 24 cm natržený kus, skvrny od lepidla v tisku, papír je celkově zažloutlý, Aantiqari.…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:49
rytina, 43 x 28 cm, podle Charles Francois Gabriel Levacheze, papír celkově zažloutlý, při okrajích až zahnědlý, s četnými hnědými skvnkami a zeteklinou na horním okraji, okraj papíru na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
No.: 1146Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:50
rytina, 23,2 x 29 cm, podle Pierre Gabriel Berthaulta, drobné skvrnky na papíře, papír je ohmataný, rožky jsou ohnuté a otlačené , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Louis Binet
(1744-1800)
Constitution de la République Française
No.: 1149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:53
akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Louis Binet
(1744-1800)
Deklarace lidských práv
No.: 1150Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:54
akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
F.M. Will
Dobytí Bastily
No.: 1151Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:55
rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edme Bovinet
(1767-1832)
Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů
No.: 1152Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:56
rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hippolyte Prudhomme
(1793-1853)
Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789
No.: 1153Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:57
rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pierre Gabriel Berthault
(1737-1831)
Revoluční výbor za jakobínského teroru
No.: 1154Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:58
rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Molte
Vítání direktoria
No.: 1155Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:59
kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ch. Chardon
(1832-1896)
Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)
No.: 1156Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:00
rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Chardon
(1832-1896)
Dobytí Bastily
No.: 1157Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:01
rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Povstání 13. vendémiairu
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:02
rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Přísaha v mičovně
No.: 1159Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:03
rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)
No.: 1160Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:04
rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Prairialské povstání
No.: 1161Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:05
rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )
No.: 1162Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:06
rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution
No.: 1163Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:07
rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
No.: 1164Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
No.: 1167Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:11
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
No.: 1168Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:12
kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
No.: 1169Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:13
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
No.: 1170Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:14
mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
No.: 1171Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED