• Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Usměrněná atraktivnost

    No.: 1072

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:36

    tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kantorek

    (1942)

    Mlsný pavouk

    No.: 1073

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:37

    tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Prodavač

    No.: 1074

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:38

    fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Řehák

    V bytovém družstvu

    No.: 1075

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:39

    tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Řehák

    Demonstrujeme vsedě

    No.: 1076

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:40

    tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nuda pláž

    No.: 1077

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:41

    tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zmizíme

    No.: 1078

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:42

    tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Walter Mende (Smolmen)

    (1924-2015)

    Pražské Jaro

    No.: 1079

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:43

    tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Walter Mende (Smolmen)

    (1924-2015)

    V kleci

    No.: 1080

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:44

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Walter Mende (Smolmen)

    (1924-2015)

    Po úrazu

    No.: 1081

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:45

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    No.: 1082

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    U Národního divadla

    No.: 1083

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Středisko ochránců přírody

    No.: 1084

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Staré město

    No.: 1085

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Pivní koza

    No.: 1086

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:50

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Beze slov (Cognac)

    No.: 1087

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:51

    propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    No.: 1088

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Ze sportu diluviálního

    No.: 1089

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:53

    tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    O berlích

    No.: 1090

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:54

    tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Žraloci

    No.: 1091

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:55

    tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Podmořský výjev

    No.: 1092

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:56

    tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Otec s dcerou

    No.: 1093

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:57

    tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    U lékaře

    No.: 1094

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:58

    akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Manželská krize

    No.: 1095

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:59

    tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Patent

    No.: 1096

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:00

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Balónky

    No.: 1097

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:01

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Rukavice

    No.: 1098

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:02

    akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Námořník

    No.: 1099

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:03

    tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Prádlo

    No.: 1100

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:04

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Stavba

    No.: 1101

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:05

    akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Knihy

    No.: 1102

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:06

    tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Kouzelník

    No.: 1103

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:07

    tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    U holiče

    No.: 1104

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:08

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Večerníček

    No.: 1105

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:09

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pračka

    No.: 1106

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:10

    akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Rande

    No.: 1107

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:11

    tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Oprava obuvi

    No.: 1108

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:12

    akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Chalupa

    No.: 1109

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:13

    tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Čápi

    No.: 1110

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:14

    tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Návštěva

    No.: 1111

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:15

    akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Kůň

    No.: 1112

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:16

    akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Fernandel

    No.: 1113

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:17

    tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Rendl

    No.: 1114

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:18

    tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Nesvatba

    No.: 1115

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:19

    tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Skica muže

    No.: 1116

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:20

    tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladimír Menšík

    No.: 1117

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:21

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Forman

    No.: 1118

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:22

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Kopecký

    No.: 1119

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:23

    tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Muž s brýlemi

    No.: 1120

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:24

    tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladislav Vančura

    No.: 1121

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:25

    tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jindřich Plachta

    No.: 1122

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:26

    tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Elmar Klos

    No.: 1123

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:27

    tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Otakar Vávra

    No.: 1124

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:28

    tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Stanislav Látal

    No.: 1125

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:29

    tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    A.M. Brousil

    No.: 1126

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:30

    tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor

    No.: 1127

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:31

    tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    A.M. Brousil

    No.: 1128

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:32

    tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Viktor Kubal

    No.: 1129

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:33

    tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Luděk Kopřiva

    No.: 1130

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:34

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Květa Fialová

    No.: 1131

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:35

    tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ida Rapaičová

    No.: 1132

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:36

    tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Petra Janů

    No.: 1133

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:37

    tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jan Pivec

    No.: 1134

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:38

    tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Saša Rašilov

    No.: 1135

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:39

    tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Záhorský

    No.: 1136

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:40

    tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ladislav Pešek

    No.: 1137

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:41

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jindřich Plachta

    No.: 1138

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:42

    tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Buster Keaton (Frigo)

    No.: 1139

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:43

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch

    No.: 1140

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:44

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ljuba Hermanová

    No.: 1141

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:45

    tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Voják

    No.: 1142

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:46

    tužka, papír, 30 x 21 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata

    No.: 1143

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:47

    rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • F.C Vogel

    Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby

    No.: 1144

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:48

    rytina, 60,3 x 77,9 cm, v tisku LD: Peint par Victor Adam,, PD: lith par Marin Lavigne. mimo tisk LD: Hemiegegehen von F.C. Vogel in Frankfort A/M, papír odřený a potrhaný, s četnými hnědými skvrnkami, v tisku cca 24 cm natržený kus, skvrny od lepidla v tisku, papír je celkově zažloutlý, Aantiqari.…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Jean Paul Marat

    No.: 1145

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:49

    rytina, 43 x 28 cm, podle Charles Francois Gabriel Levacheze, papír celkově zažloutlý, při okrajích až zahnědlý, s četnými hnědými skvnkami a zeteklinou na horním okraji, okraj papíru na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794

    No.: 1146

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:50

    rytina, 23,2 x 29 cm, podle Pierre Gabriel Berthaulta, drobné skvrnky na papíře, papír je ohmataný, rožky jsou ohnuté a otlačené , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Testament de Louis XVI

    No.: 1147

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:51

    rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dobytí Bastily

    No.: 1148

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:52

    rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Constitution de la République Française

    No.: 1149

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:53

    akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Deklarace lidských práv

    No.: 1150

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:54

    akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • F.M. Will

    Dobytí Bastily

    No.: 1151

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:55

    rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Edme Bovinet

    (1767-1832)

    Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů

    No.: 1152

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:56

    rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hippolyte Prudhomme

    (1793-1853)

    Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789

    No.: 1153

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:57

    rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pierre Gabriel Berthault

    (1737-1831)

    Revoluční výbor za jakobínského teroru

    No.: 1154

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:58

    rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • C. Molte

    Vítání direktoria

    No.: 1155

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:59

    kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ch. Chardon

    (1832-1896)

    Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)

    No.: 1156

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:00

    rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • C. Chardon

    (1832-1896)

    Dobytí Bastily

    No.: 1157

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:01

    rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Povstání 13. vendémiairu

    No.: 1158

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:02

    rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Přísaha v mičovně

    No.: 1159

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:03

    rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)

    No.: 1160

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:04

    rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Prairialské povstání

    No.: 1161

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:05

    rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )

    No.: 1162

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:06

    rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution

    No.: 1163

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:07

    rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules David

    (1808-1892)

    Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789

    No.: 1164

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:08

    litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antoine Joseph Gaitte

    (1753-1835)

    Plan de la Bastille

    No.: 1165

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:09

    ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Thomas Rowlandson

    (1756-1827)

    Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach

    No.: 1166

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:10

    kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland

    No.: 1167

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:11

    kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Peter Bohmanns Erben

    Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa

    No.: 1168

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:12

    kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Peter Bohmanns Erben

    Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien

    No.: 1169

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:13

    kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Brichet

    Anoblissement du Sexe

    No.: 1170

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:14

    mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    No.: 1171

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:15

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.