• Daniela Hodrová

    (1946)

    Podobojí

    No.: 906

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:50

    kniha, podpis D. Hodrové, ob. a ilustrace A. Šimotová, vydalo Severočeské nakladatelství, Ústí nad Labem 1991, 184s., celopl. vazba s ob., ed. Jádra sv.5, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vítězslav Nezval

    (1900-1958)

    Jan ve smutku

    No.: 1494

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:38

    kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Poštovní holub

    No.: 1480

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:24

    kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Aldous Huxley: Kontrapunkt života

    No.: 1474

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:18

    kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Georges Duhamel: Půlnoční zpověď

    No.: 1465

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:09

    bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Sc…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Gilbert Augustin-Thierry

    (1843-1913)

    Okkultické novelly

    No.: 1439

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:43

    kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor O.J. Seifert

    Na úskalí okultismu

    No.: 1438

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:42

    kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1401

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:05

    kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1400

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:04

    kniha, viněta v titulu, iniciály, kresba na přední desce a úprava C. Bouda, k vydání připravili a vysvětlivkami opatřili B. Havránek, R. Havel, R. Skřeček, ed. Skvosty sv. 1, jako svou 1. publikaci vyd. SNKL, Praha 1953, nakladatelská celokož. vazba, 367s., modrá ořízka, na zadní desce malý škrábane…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Julius Ráb

    Starodružiníci, kdo jsou a co budou

    No.: 1378

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:42

    kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Kouřil

    (1944)

    Český rock´n´roll (1956 - 1969)

    No.: 1371

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:35

    kniha, komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý st…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roger Richet

    Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)

    No.: 1356

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:20

    kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Nešťastné milující děvče

    No.: 1355

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:19

    bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Maria Augusta

    (1897-1939)

    Rukověť sběratelova, část 1.

    No.: 1353

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:17

    kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Arthur Novák: Seznam grafického díla

    No.: 1344

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:08

    bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Ze života a pracovny mistra Mikoláše Alše

    No.: 1314

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:38

    kniha, výbor 166 reprodukcí jeho prací pro českou mládež, slovem doprovází J.F. Svoboda, vydalo nakladatelství Aloise Šaška, Velké Meziříčí, 1913, 310 s., poloplátěná nepůvodní vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Rodinné kresby

    No.: 1313

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:37

    kniha, vydal Odkaz, Praha 1924, 80 s., clpl. převazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Ludvík Jehl: M. Aleš v Plzni

    No.: 1310

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:34

    kniha, vydalo Sdružení západočeských výtvar. umělců, Plzeň 1932, 500 výtisků, 36 s., brož, prasklá vazba, obálka při okrajích lehce poškozená, zašpiněná, drobné skvrny, dobrá stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Skala

    (1947)

    B. Kerbachová: Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly

    No.: 1226

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:10

    kniha, monografie pozapomenutého filmového experimentátora a průkopníka videoartu, vydalo Prácheňské muzeum v Písku, Písek 2017, 165s., lamin. vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    J. Kainar: Osudy

    No.: 1224

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:08

    Bibliofilie, ob. a tit. list J. Istler, vyd. Symposion, Praha, 1947, 2200 výtisků, brož, 87s., zažloutlé okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA,…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otakar Březina

    (1868-1929)

    Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové

    No.: 1220

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:04

    Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Kůň

    No.: 1112

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:16

    akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Návštěva

    No.: 1111

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:15

    akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Čápi

    No.: 1110

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:14

    tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Chalupa

    No.: 1109

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:13

    tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Oprava obuvi

    No.: 1108

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:12

    akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Rande

    No.: 1107

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:11

    tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pračka

    No.: 1106

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:10

    akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Večerníček

    No.: 1105

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:09

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    U holiče

    No.: 1104

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:08

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.