Daniela Hodrová
Podobojí
No.: 906Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:50
kniha, podpis D. Hodrové, ob. a ilustrace A. Šimotová, vydalo Severočeské nakladatelství, Ústí nad Labem 1991, 184s., celopl. vazba s ob., ed. Jádra sv.5, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Jan ve smutku
No.: 1494Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:38
kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Poštovní holub
No.: 1480Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:24
kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Aldous Huxley: Kontrapunkt života
No.: 1474Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:18
kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic A…
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Georges Duhamel: Půlnoční zpověď
No.: 1465Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:09
bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Sc…
Current price: 250 CZK (11 €)
Gilbert Augustin-Thierry
(1843-1913)
Okkultické novelly
No.: 1439Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:43
kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Viktor O.J. Seifert
Na úskalí okultismu
No.: 1438Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:42
kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1401Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:05
Current price: 250 CZK (11 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1400Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:04
Current price: 250 CZK (11 €)
Julius Ráb
Starodružiníci, kdo jsou a co budou
No.: 1378Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:42
kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Kouřil
Český rock´n´roll (1956 - 1969)
No.: 1371Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:35
Current price: 250 CZK (11 €)
Roger Richet
Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)
No.: 1356Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:20
kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Oldřich Karel
Nešťastné milující děvče
No.: 1355Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:19
bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Maria Augusta
(1897-1939)
Rukověť sběratelova, část 1.
No.: 1353Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:17
kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Arthur Novák: Seznam grafického díla
No.: 1344Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:08
bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G…
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ze života a pracovny mistra Mikoláše Alše
No.: 1314Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:38
kniha, výbor 166 reprodukcí jeho prací pro českou mládež, slovem doprovází J.F. Svoboda, vydalo nakladatelství Aloise Šaška, Velké Meziříčí, 1913, 310 s., poloplátěná nepůvodní vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Rodinné kresby
No.: 1313Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:37
kniha, vydal Odkaz, Praha 1924, 80 s., clpl. převazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ludvík Jehl: M. Aleš v Plzni
No.: 1310Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:34
kniha, vydalo Sdružení západočeských výtvar. umělců, Plzeň 1932, 500 výtisků, 36 s., brož, prasklá vazba, obálka při okrajích lehce poškozená, zašpiněná, drobné skvrny, dobrá stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Skala
B. Kerbachová: Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly
No.: 1226Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:10
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Istler
(1919-2000)
J. Kainar: Osudy
No.: 1224Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:08
Current price: 250 CZK (11 €)
Otakar Březina
(1868-1929)
Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové
No.: 1220Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:04
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
No.: 1112Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:16
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
No.: 1111Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:15
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
No.: 1110Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:14
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
No.: 1109Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:13
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
No.: 1108Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:12
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
No.: 1107Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:11
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
No.: 1106Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:10
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
No.: 1105Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:09
Current price: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
No.: 1104Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:08
Current price: 250 CZK (11 €)