Bidden items

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor (Rare books (211th auction) - oline part)

    Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.

    No.: 1051

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:15

    kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Rare books (211th auction) - oline part)

    Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)

    No.: 1052

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:16

    kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Rare books (211th auction) - oline part)

    Die Markschaft Maehren Nro. 114.

    No.: 1053

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:17

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Rare books (211th auction) - oline part)

    Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio

    No.: 1054

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:18

    kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johannes Janssonius (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1588-1664)

    Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia

    No.: 1055

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:19

    kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor (Rare books (211th auction) - oline part)

    Die Statt Eger am Wasser Eger

    No.: 1056

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:20

    dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Michael Probst (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1757-1809)

    Angliae Scotiae et Hiberniae

    No.: 1057

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:21

    kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Sebastian Münster (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1488-1552)

    Praga 1574

    No.: 1058

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:22

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dušan Pálka (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1942-2011)

    Inzerát

    No.: 1059

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:23

    tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Vážený pane Hromádko, děkuji za Vaši odpověď na můj inzerát v rubrice Seznámení. Vaše foto mi posílat nemusíte, protože o mužskejch jsem ztratila iluze už dávno..., podél pravého horního rohu ohnutý papír, při krajích ohmataný papír, na papíře pár drobnýc…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dušan Pálka (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1942-2011)

    Mikuláš s čertem a andělem

    No.: 1060

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:24

    tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Jakýpak děkuju! To bylo na dobírku!, od pravého dolního rohu k levému hornímu rohu politý papír, na pravé straně mimo kresbu ušpiněno, ohmataný papír, levý dolní růžek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dušan Pálka (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1942-2011)

    Ve službě nepiju

    No.: 1061

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:25

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kalousek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1925-1986)

    Tábor

    No.: 1062

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:26

    tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kalousek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1925-1986)

    Já snad vyletím z kůže

    No.: 1063

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:27

    lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1938-2012)

    Zázrak

    No.: 1064

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:28

    fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1938-2012 )

    Nový začátek

    No.: 1065

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:29

    fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1938-2012 )

    Intelektuální život

    No.: 1066

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:30

    fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Blahoslav Novotný (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1917-1983)

    Vladimír Slavínský

    No.: 1067

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:31

    tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip

    No.: 1068

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:32

    tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip II.

    No.: 1069

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:33

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip III.

    No.: 1070

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:34

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1923-1997)

    Maličkosti

    No.: 1071

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:35

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academ…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1923-1997)

    Usměrněná atraktivnost

    No.: 1072

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:36

    tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kantorek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1942)

    Mlsný pavouk

    No.: 1073

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:37

    tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alena Dostálová (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1932-2011)

    Prodavač

    No.: 1074

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:38

    fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Řehák (Rare books (211th auction) - oline part)

    V bytovém družstvu

    No.: 1075

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:39

    tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Řehák (Rare books (211th auction) - oline part)

    Demonstrujeme vsedě

    No.: 1076

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:40

    tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrej Bělocvětov (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1923-1997)

    Nuda pláž

    No.: 1077

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:41

    tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Jiránek (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1938-2012)

    Zmizíme

    No.: 1078

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:42

    tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Walter Mende (Smolmen) (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1924-2015)

    Pražské Jaro

    No.: 1079

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:43

    tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Walter Mende (Smolmen) (Rare books (211th auction) - oline part)

    (1924-2015)

    V kleci

    No.: 1080

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:44

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.