On-line auction

.

  • Jiří Pařík

    Tvář

    No.: 225215

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:14

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:16

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 225427

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:18

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    No.: 225433

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:20

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:22

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 226993

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:24

    dřevoryt, 10 x 8,2 cm, značeno v desce KK,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    No.: 227041

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:26

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Vach

    Karlův most

    No.: 228150

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:28

    lept, 20,3 x 29,4 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, při okrajích lehce zvlněný, zašpiněný papír,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Parníky - New Orleans

    No.: 228238

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:30

    pastel, papír, 21 x 31 cm, sign. PD BohUllrych, papír mírně pomuchlaný, ,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:32

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    No.: 228504

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:34

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    No.: 228505

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:36

    litografie, 1970, 10,3 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 70,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:38

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • J. Bérová

    Město

    No.: 228517

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:40

    linoryt, 1986, 18,6 x 12,7 cm, sign. PD J. Bérová 86, č. 94/200,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:42

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:44

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    No.: 228529

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:46

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    No.: 228852

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:48

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    No.: 229932

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:50

    dřevoryt, 4 x 6 cm,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Domek u cesty

    No.: 229947

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:52

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Zasněžené chalupy

    No.: 229949

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:54

    mědirytina, 7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    No.: 229952

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:56

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    No.: 229954

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 19:58

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    No.: 229964

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:00

    dřevoryt, 7,5 x 7,3 cm, sign. PD L. Vlodek, použito jako pohlednice,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    No.: 229967

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:02

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:04

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:06

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    No.: 229974

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:08

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 231326

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:10

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 20:14

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)