Horská krajina

    No.: 251007

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:45

    linoryt, 1969, 22 x 40 cm, sign. PD nečitelně, 10/180, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce v zasněžené krajině

    No.: 251006

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Představy

    No.: 245453

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:47

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?, na zadní straně razítko kamenotiskařské dílny LITOS

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:00

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:50

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Pražská ulice

    No.: 239075

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:06

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Myslivecká tématika

    No.: 248956

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248957

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248959

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:18

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 242992

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:30

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:32

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na Kampě

    No.: 243006

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Strom ve větru

    No.: 243007

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:44

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Náměstí

    No.: 243012

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:52

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dům u silnice

    No.: 244131

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:26

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:36

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:38

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:42

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:44

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:48

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:56

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:02

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Stromy u cesty

    No.: 245875

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:08

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)