On-line auction

.

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 229937

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:34

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 46, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 229938

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:36

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 47, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    No.: 230474

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:38

    olej, plátno, 55,5 x 66 cm, sign. PD Kameníček, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Halata

    Továrna

    No.: 231336

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:40

    lept, 1978, 12,5 x 34 cm, sign. PD Halata, rám, č. 74/100, na rámu oděrky,

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Kladno

    No.: 231337

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:42

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:44

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    No.: 232698

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:46

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál...,

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Sl. Macháček

    Les

    No.: 232700

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:48

    olej, plátno, 1932, 65,5 x 48,5 cm, sign. LD Sl. Macháček 36, rám,

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    No.: 232735

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:50

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    No.: 232748

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:52

    lept, 34,5 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý, a při okrajích pomuchlaný papír, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    No.: 232754

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:54

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Dubová

    Upřený pohled

    No.: 232757

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:56

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    No.: 232777

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:58

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    No.: 232785

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:00

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, , disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    No.: 232786

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:02

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 232926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    No.: 233427

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:06

    lept, 24 x 31 cm, sign. PD Liesler, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Karel Svolinský

    Pranýř

    No.: 233685

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:08

    litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD KSvolinský, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    No.: 233734

    Auction price: 950 CZK (34 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:10

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Vách…

    Current price: 950 CZK (34 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 233735

    Auction price: 850 CZK (31 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:12

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 850 CZK (31 €)

  • J. B. Bérauger

    Píseň "Nový denní rozkaz"

    No.: 234082

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen,

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • J. B. Bérauger

    Vrány

    No.: 234083

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, hedvábný papír, 7.7 x 12 cm, papír na pravém okraji od červené tušky; rohy a spodní okraj papíru pokrčeny,

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    No.: 234085

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen,

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    No.: 234137

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:20

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Kamená stezka

    No.: 234138

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:22

    litografie, 21 x 27 cm, papír na okrajích zažloutlý a ušpiněn, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    No.: 234145

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:24

    olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Jan Sarkandr

    No.: 234878

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:26

    kolorovaný dřevoryt, 23 x 15,8 cm, značeno PD V. Florian,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    No.: 234879

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:28

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    No.: 234925

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:30

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    No.: 234926

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 20:32

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)