On-line auction

.

  • J Černý

    Most přes řeku

    No.: 240727

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:50

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Ulička u kostela

    No.: 240728

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:52

    linoryt, 1961, 19 x 17 cm, sign. PD J. Černý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Brána do domu

    No.: 240729

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:54

    linoryt, 1961, 19,1 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Kovář?

    Dvojice

    No.: 240801

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:56

    pero, papír, 30 x 19 cm, sign. LD, pasparta, pasparta zašpiněná a otřepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    No.: 240813

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:58

    soubor poštovních známek a obálek v albu,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    No.: 240814

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:00

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Kolektiv autorů

    Soubor pamětnich odznaků

    No.: 240815

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:02

    262 x odznak , uloženo v ochrannem pouzdře,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    No.: 240979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:04

    tuš, papír, 25,1 x 169 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrnčíř

    No.: 240980

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:06

    lavírovaná tuš, papír, 26 x 18 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    No.: 240981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:08

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Pošta

    No.: 240985

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:10

    tuš, papír, 10 x 24,1 cm, nalepeno na papíru, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, nepatrně zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům u cesty

    No.: 240986

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:12

    tuš, akvarel, papír, 1947, 29,5 x 40,5 cm, lehce zažloutlý papír, místy lehce ušpinén - tmavší šmouhy, papír při levé straně perforován - vytržen z bloku,

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrníčky

    No.: 240988

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:14

    lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Panuška

    (1872-1958)

    Dražba

    No.: 241465

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:16

    tužka, papír, 25,7 x 36,5 cm, sign. PD Panuška, rám, vzadu ve výřezu: Panuška Lipnice n/ Sáz, vzadu opsáno, na papíře zažloutlé skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Karel Svolinský

    Kostel

    No.: 241502

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:18

    akvarel, papír, 8 x 12,8 cm, sign. LD K. Svolinský, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associatio…

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Jaroslav Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Vesnice

    No.: 241528

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:20

    akvatinta, 27 x 33,5 cm, rám, pomuchláno, mírně zažloutlý papír,

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    No.: 241656

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:22

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Vázy za oponou

    No.: 241730

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:24

    dřevoryt, 16,3 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, v rozích mimo tisk zbytky lepenky, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Malý peníz Ludvíka I. Jagellonského"

    No.: 242301

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:26

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Medaile Mobilizace československé armády, 1938

    No.: 242305

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:28

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 38,61 mm, váha 26 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírové pouzdro, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, původně součást setu 3 medailí "Češi ve válce",

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Národní pokladnice

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    No.: 242306

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:30

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    No.: 242307

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:32

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    No.: 242359

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:34

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    No.: 242360

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:36

    litografie, 31,5 x 24 cm,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Přístav

    No.: 242362

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:38

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, levý okraj a část horního okraje lehce ušpiněná,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein - Zahrada v Sonnenschein

    No.: 242374

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:40

    lept, 13 x 16,5 cm,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    No.: 242388

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:42

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    U stolu

    No.: 242398

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:44

    tužka, pero, papír, 16 x 10 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Děti s kuřátky

    No.: 242399

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:46

    tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Plačící děvče

    No.: 242400

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:48

    pero, papír, 16,9 x 33,5 cm, lehce zašlý papír, horní levý roh papíru pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)