On-line auction

.

  • Vladimír Komárek

    Člun

    No.: 244296

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:52

    lept, 20,6 x 21,8 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 244513

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:54

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Venezia - Panorama

    No.: 244514

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:56

    tisk, 10 x 11,5 cm, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 20:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Komenský se loučí s vlastí

    No.: 244516

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:00

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná,

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Tři Afričané na lovu

    No.: 244517

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:02

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Karlův most

    No.: 244518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:04

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:06

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Začátek zimy v horách

    No.: 244520

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:08

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dáma a kavalír

    No.: 244521

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:10

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    No.: 244523

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:12

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    No.: 244526

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    No.: 244527

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:16

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    No.: 244528

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:18

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Vlnovka - velbloud

    No.: 244529

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:20

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K., rám, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 244530

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:22

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    No.: 244531

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    No.: 244532

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:26

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.),

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    No.: 244533

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:28

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    No.: 244534

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:30

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:32

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:34

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    No.: 244537

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:36

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    No.: 244539

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:38

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    No.: 244540

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Pohádkový strom

    No.: 244541

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:42

    tisk, 37 x 30,5 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 244542

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:44

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    No.: 244543

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:46

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Vodička

    Dvě dívky

    No.: 245237

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:48

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    No.: 245238

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 21:50

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)