On-line auction

.

  • Jiří Borovička

    Trhy před kostelem

    No.: 245657

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:06

    akvarel, tuš, papír, 20,9 x 14,6 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Opuštěný strom

    No.: 245656

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:07

    akvarel, pastel, papír, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    No.: 221134

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:08

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Petr Fišárek

    Změna - naruby

    No.: 221133

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:09

    olej, lepenka, 1994, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 94, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Zdeněk Fuksa

    (1922)

    Portrét

    No.: 245646

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:10

    linoryt, 1966, 11,1 x 17,5 cm, sign. PD Zdeněk Fuksa 66, 12/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. Milen

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Skály

    No.: 209454

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:11

    tuš, akvarel, papír, 34,8 x 25,1 cm, sign. PD Hlinovský 63, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Jeseníky

    No.: 209453

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:12

    tuš, papír, 1962, 24,4 x 39,6 cm, sign. PD Hlinovský 62, pokrčený papír, místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Hudec

    Spoření na krásné babí léto

    No.: 131544

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:13

    drawing ink, tempera, paper, 22,7 x 15,6 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    No.: 201488

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:14

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Podzimní krajina

    No.: 201489

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:15

    akryl, papír, 63,5 x 45,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    No.: 136586

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:16

    tempera, paper, 61 x 42,7 cm, margins of the paper slightly frayed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    No.: 136585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:17

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • M. Kousal

    Tři akty

    No.: 136584

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:18

    pencil, paper, 44,1 x 61 cm, paper creased and torn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Krejčí

    Západ I.

    No.: 190451

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:19

    aquarelle, paper, 35,8 x 47,8 cm, send to competition of I. Czech art competition of young 69, in place of the original frame slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Mádlo

    Kostelík

    No.: 231478

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:20

    litografie, 1980, 22,2 x 16 cm, sign. PD Mádlo 80, 83/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Letní krajina

    No.: 245677

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Jezero

    No.: 245676

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Na stráni

    No.: 245674

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:23

    olej, dřevo, 30 x 21 cm, sign. PD F. B. 1947, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Staré zánecké schody

    No.: 245654

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 8,5 x 6 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma s růžemi

    No.: 198368

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:25

    lept, 22 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Zasněžené nábřeží

    No.: 178548

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:26

    aquarelle, paper, 1945, 22,2 x 30 cm, sign. RD illegible, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Kvočna

    No.: 231455

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:27

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Poberta

    No.: 231454

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:28

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Žena se zalomenýma rukama

    No.: 245636

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:29

    pastel, tužka, papír, 25,5 x 16,2 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Střevlík

    No.: 245626

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:30

    ocelorytina, 2,7 x 4,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Automobil

    No.: 125699

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:31

    pencil, paper, 20,2 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tanečnice

    No.: 125696

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:32

    drawing ink, paper, 26,6 x 19,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Návrh kostýmů 17. století

    No.: 125695

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:33

    pastel, charcoal, paper, 28,8 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Po náletu 1945

    No.: 230014

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:34

    tužka, papír, 1993, 42,3 x 30 cm, sign. K. Oberthor, návrh k litografii, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associat…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Mezi domy

    No.: 201513

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:35

    rudka, papír, 42,4 x 34,2 cm, sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)