Bidden items
LIST OF AUTHORS-
B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Stavení
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pardubický zámek
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kunětická hora
No.: 245Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Břízy
No.: 247Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Houra/ K. Šindelář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Jistoty života
No.: 258Auction price: 36.600 CZK (1.525 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Current price: 36.600 CZK (1.525 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1872-1942)
Tatry s jezerem
No.: 259Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Maixner (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kristus na hoře Olivetské
No.: 260Auction price: 13.300 CZK (555 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám
Current price: 13.300 CZK (555 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pech (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Obrazce
No.: 261Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1955)
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroje
No.: 263Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 264Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stroje
No.: 265Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Bez názvu
No.: 266Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Kompozice
No.: 267Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Stavidla
No.: 268Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Voda
No.: 269Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1943)
Krystal
No.: 270Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED