Bidden items

  • Josef Čapek (On-line auction)

    (1887-1945)

    Bežící zajíc

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:43

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 9 x 8,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův,, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Second…

    Current price: 500 CZK (19 €)

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:44

    Current price: 500 CZK (19 €)

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:45

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Chramosta (On-line auction)

    (1908)

    Vánoční kapr

    No.: 243336

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:46

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček (On-line auction)

    (1892-1973)

    Ve stáji

    No.: 243358

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:47

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1892-1973)

    Při sklizni

    No.: 243359

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:48

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1892-1973)

    Koně

    No.: 243360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 243361

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:50

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1892-1973)

    Pasačka

    No.: 243362

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta (On-line auction)

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    No.: 243363

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:52

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (19 €)

    (1914-1992)

    Za branou

    No.: 243365

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:53

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Emil Sedláček (On-line auction)

    (1909)

    No.: 243366

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:54

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    (1909)

    Cesta

    No.: 243367

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:55

    Current price: 800 CZK (30 €)

    (1909)

    Plynoucí řeka

    No.: 243368

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:56

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jean Louis Forain (On-line auction)

    (1852-1931)

    Kázání

    No.: 243369

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:57

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Vladimír Sychra (On-line auction)

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 243370

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:58

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Jaroslav Vodrážka (On-line auction)

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 243371

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:59

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jaroslav Skrbek (On-line auction)

    (1888-1954)

    Hrad

    No.: 243372

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:00

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský (On-line auction)

    Prorok

    No.: 243373

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:01

    dřevoryt, 39,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Neurčený autor (On-line auction)

    Mlácení obilí

    No.: 243374

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář (On-line auction)

    (1905-1987)

    Máky

    No.: 243375

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:03

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, , studied at the Faculty of Architecture, Brno University of Technology

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:04

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hraba (On-line auction)

    Zámek

    No.: 243377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:05

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Sylva Toman (On-line auction)

    (1886-1942)

    Portrét

    No.: 243378

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:06

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    No.: 243380

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:08

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák (On-line auction)

    (1924-2000)

    Harmonikář

    No.: 243381

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:09

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kaiser (On-line auction)

    (1919-1994)

    Most

    No.: 243382

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:10

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Emler (On-line auction)

    (1912-1992)

    U řeky

    No.: 243383

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:11

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine…

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Voraři

    No.: 243388

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:12

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Holler (On-line auction)

    (1903-1982)

    Domorodci

    No.: 243389

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:13

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of…

    Current price: 300 CZK (12 €)