Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Pařík (Internetová aukce )

    (1930)

    Mistr Němec na procházce...

    Položka č.: 245222

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:32

    fix, papír, 1983, 29 x 20 cm, při levém okraji vykousnutí a skvrna od vody , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Palacios (Internetová aukce )

    Toreador

    Položka č.: 245573

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:34

    litografie, 31,5 x 48,5 cm, značeno LD imp. y lit. de J Palacios, PD arenal 27 Madrid, rám, uprostřed přeloženo, mírně zažlotlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Palacios (Internetová aukce )

    V aréně

    Položka č.: 245574

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:36

    litografie, 47,3 x 31,3 cm, rám, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sebastian Münster (Internetová aukce )

    (1488-1552)

    Praga 1574

    Položka č.: 245577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:38

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý (Internetová aukce )

    (1890-1977)

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:40

    litografie, 29 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Portrét dívky

    Položka č.: 245579

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:42

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák (Internetová aukce )

    Věže kostela

    Položka č.: 245581

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:46

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:50

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:52

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Archa

    Položka č.: 245588

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:54

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:56

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:58

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2020 00:00

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2020 00:02

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kadlec (Internetová aukce )

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:01

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pert Herink (Internetová aukce )

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Vyvolávací cena: 180 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:02

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    (1883-1950)

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:03

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jouja (Internetová aukce )

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 320 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:04

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová (Internetová aukce )

    (1946)

    Dívčí hlava s věnečkem

    Položka č.: 200892

    Vyvolávací cena: 290 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:05

    lept, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 290 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Michaela Roubíčková - Lesařová (Internetová aukce )

    (1949)

    Brahmsův klavír II.

    Položka č.: 200996

    Vyvolávací cena: 290 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:06

    lept, 1980, 19 x 12 cm, sign. PD Michela Lesařová - Roubíčková 80, rám, č. 4/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 290 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Strnad (Internetová aukce )

    (1926-2005)

    Dva ženské akty

    Položka č.: 201016

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:07

    suchá jehla, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    Mladá Boleslav

    Položka č.: 207975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:08

    uhel, papír, 1937, 36 x 24,5 cm, sign. LD KPK, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš (Internetová aukce )

    (1932)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217494

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:09

    litografie, 1978, 22,5 x 18,5 cm, sign. PD KBeneš 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Zlatá Praha

    Položka č.: 217496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:10

    lept, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:11

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich (Internetová aukce )

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:12

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer (Internetová aukce )

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:13

    suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook